Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is észrevette hogy ahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette hogy ahogy idősödik az ember úgy nehezedik a párkeresés? 30-as éveim elején még könnyebb volt de 30-as éveim vége felé alig találni olyan embert akivel passzolunk.

Figyelt kérdés

szept. 16. 05:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj! 45 felett meg már egy kínlódás az egész. Alig van normális nő, aki nem házasságban él. Akinek meg szar a házassága, inkább elberreg egy műbrokival évekig, minthogy otthagyja a langyos pocsolyát.

Amúgy meg 30 évesen még én is bejöttem a 20-on éves lányoknak, de utána érzékelhetően csökkentek az esélyek.

szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a korban hozzád illő potenciális partnerek száma csökken, sokan már fix kapcsolatban élnek, a lehetőségek beszűkülnek, a kiforrott személyiség és az élethelyzet is befolyásoló tényezők lesznek.
szept. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
4%

#2


Hát talán nem így kellene gondolkodni, hogy "hozzá illőt" keressen az ember. Az én skálám 18 és 60 év között van a nők terén.


Aki (korban) önmagához illőt keres, az szűkebb rétegből válogathat, aki viszont mer nyitni az idősebb és fiatalabb korosztály felé is, az nagyobb eséllyel kaphat csajt.


Én 30-as pasi vagyok, és legutóbbi barátnőm jóval fiatalabb volt, mint én, jelenleg egyetemista.

szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy nehezebb, ebben a korban a többség foglalt. Aztán ott vannak az elváltak csomagban, egy zátonyra futott házasság minden egzisztenciális és mentális következményével.

N

szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Minél idősebb valaki, annyival több megszokás, határozott vélemény,

rigolya, alacsonyabb kompromisszumkészség... szóval nem véletlen fiatalon állapodnak meg évszázadok óta az emberek, hiába trend manapság, hogy még élek, kiélem magam - megvan a hátulütője.

Jelentősen szűkül a kínálat a kor előrehaladtával, legyen az a fenti ok, vagy válás, szakítás, v. akár mert álmokat kergetett sokáig.

szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
2-es, az élethelyzet is befolyásolja, kit keres magának valaki. Gyerekkel ne mond már nekem, hogy 25 vagy 55 évesekkel kéne közös jövőt tervezni! Neked nincs gyereked, nyilván azt keresel, akit akarsz!
szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 2-es, 3-as!
szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Állítólag 90 évesen még ennél is nehezebb.
szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hogy kik maradnak ekkorra egyedül? Vannak olyanok, akiknek 30-40 felé még nem volt kapcsolatuk és remélik, még sikerülhet találniuk valakit. Vannak az újrakezdők, elváltak vagy özvegyek. Vannak, akik éltek a mának aztán észbe kapnak és keresgélnek kétségbeesetten, most már ideje volna megállapodni. És vannak, akik eleve egyedül akarnak maradni, vagy elég nekik a kötetlen szexkapcsolat. Ja és van, aki meg szeretne kapcsolatot, de fogalma sincs arról, alkalmatlan rá. Kb. ilyen a felhozatal.
szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk nekem mindig nehéz (lehetetlen) volt, mert nő létemre nem nézek ki jól... Egyúttal én már 30 körül is észleltem ezt, hogy amúgy már "mindenki" (= aki nem szörnyen rossz választás) foglalt. Most 33 vagyok. Erre a 30 vége időszakra és persze az azt követőre inkább nem is gondolok... 😔

Bírom, amikor ehhez képest itt mindenkinek írogatják, hogy szakítson nyugodtan, hát olyan fiatal még, lazán talál ezer különbet... Legszívesebben minden ilyen hsz. alá odaírnám, hogy "és hol vagy hogyan???", de persze lepontoznának érte meg töröltetnék. Ezért is le fognak.

szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!