Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is észrevettétek, hoyg ahogy idősödtök, annál szemetebbek, közönyösebbek veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
Ma is pl. felcipeltem egy hatalmas nehéz dobozt az autól a házbejáratig és hiába állt mellettem egy pasi, még csak fel se ajánlotta a segítségét,pedig ott ácsorgott, inkább elfordult, pedig küzködtem a dobozzal rendesen. Igaz, nem csak öreg vagyok, de még mackónadrág is volt rajtam, szóval nem is voltam csinin felöltözve. Vagy pl. sorban elém tolakodik a férfi, mintha ott se lennék, vagy ha van valami apró kis vita vagy félreértés, velem bunkóbban, ingerültebben beszél egy férfi mint ugyanabban az esetben ha szép fiatal csajról volna szó. Ugyanakkor ha szépen kicsípem magam, magyarul fel se ismernének, akkor máris kedvesebbek. A buszon sokszor átadom a helyem és az öregek mindig megköszönik és azt mondják, hogy nagyon ritka dolog manapság ez, pedig én mindig természetesnek vettem. Egyáltalán nem segítőkészek, érdeklődőek az emberek és mondom, most hogy már öregszem, még annyira sem, mint amikor szép fiatal nő voltam. Nagyon undorodom már az emberektől, miért ilyen közönyösek, főleg a férfiak, mert egy nő még sokszor mindig segítőkészebb,kedvesebb mint egy férfi.

2020. nov. 8. 13:15
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ja ugyanez volt, mikor kövérebb voltam. Miért ilyen elutasítóak és érdekemberek az emberek?
2020. nov. 8. 13:16
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Igen, észrevettem.
2020. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Talán nem kellett volna megöregedni.
2020. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%

29 vagyok, és pont az ellentétét figyeltem meg, sokkal jobban oda meg vissza vannak, mint régebben.

Anyukám csak 50 felett tud beszámolni arról, amit írsz, hogy már sokkal közönyösebbek vele, de még mindig vannak jelentkezők is. :D

2020. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
29 éves még nagyon csini és fiatal nő, én is 40-50 körüli életkorról beszéltem
2020. nov. 8. 13:24
 6/35 A kérdező kommentje:
nem társkeresésről beszéltem, hanem hogy az ismeretlen emberek bunkóbbak..
2020. nov. 8. 13:24
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én 40 körüli vagyok egy molett is. Még nem vettem észre ezt a jelenséget. Inkább fiatal srácoknál figyelhető ez meg jobban. A szép lányoknak pitiznek, a csúnyábbakat kutyába se veszik. Mármint a bunkóbb fiúk. Persze vannak normálisak is.
2020. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó, akkor anyukám példájánál maradunk, ő észreveszi, hogy kevesebben bámulják és nem olyan készségesek már.
2020. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, hany eves vagy?
2020. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
40 éves és lakótelepen lakok.
2020. nov. 8. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!