Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is észrevettétek, hoyg ahogy idősödtök, annál szemetebbek, közönyösebbek veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
Ma is pl. felcipeltem egy hatalmas nehéz dobozt az autól a házbejáratig és hiába állt mellettem egy pasi, még csak fel se ajánlotta a segítségét,pedig ott ácsorgott, inkább elfordult, pedig küzködtem a dobozzal rendesen. Igaz, nem csak öreg vagyok, de még mackónadrág is volt rajtam, szóval nem is voltam csinin felöltözve. Vagy pl. sorban elém tolakodik a férfi, mintha ott se lennék, vagy ha van valami apró kis vita vagy félreértés, velem bunkóbban, ingerültebben beszél egy férfi mint ugyanabban az esetben ha szép fiatal csajról volna szó. Ugyanakkor ha szépen kicsípem magam, magyarul fel se ismernének, akkor máris kedvesebbek. A buszon sokszor átadom a helyem és az öregek mindig megköszönik és azt mondják, hogy nagyon ritka dolog manapság ez, pedig én mindig természetesnek vettem. Egyáltalán nem segítőkészek, érdeklődőek az emberek és mondom, most hogy már öregszem, még annyira sem, mint amikor szép fiatal nő voltam. Nagyon undorodom már az emberektől, miért ilyen közönyösek, főleg a férfiak, mert egy nő még sokszor mindig segítőkészebb,kedvesebb mint egy férfi.

2020. nov. 8. 13:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
91%

Velem sokkal kedvesebbek. Lehet azért, mert fiatalabb koromban még kevésbé differenciált körökben mozogtam, lásd, gimiből is voltak, akik egyetemig jutottak és voltak, akik valahol tengődnek a nyóckeres leprában alkalmi melókkal. Egyetemen kicsit finomodott a kép, de ott is voltak, akik kihullottak, otthagyták vagy más okból nem lettek jó szakemberek, szóval a csőcselék megjelent még azon a szinten is, főleg első évben. Aztán jött a gyakornoki helyem, még ott sem volt tiszta a kép, aztán mikor felvettek a mostani, nívós munkahelyemre, végre elhagytam ezeket a primkó embereket.


Nagyjából ezzel a tisztulási folyamattal vettek körül egyre kedvesebb férfiak. Régen még hallottam olyat a hátam mögött, hogy biztos beszoptam magam meg hogy meg kellene bszni és ejteni. Most már a legrosszabb pletyka, amit hallok, hogy vajon miért nincs gyerekem.


Nagyon sokat változott minőségileg a randiállományom. Én örülök neki, hogy idősödtem, huszonévesen úgy viselkedtek velem, mint a moslékkal.

2020. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
94%
Velem mindig is így viselkedtek, ahogy leírod, szóval ez nem újdonság. De biztos azért, mert sosem voltam szép lány, és csak a szépeket ugrálják körül.
2020. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a 30-as öregnős troll? Jól álcáztad a kérdést. :D
2020. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
#23: Nekem is ez jutott ezsembe, hogy ez a 30-as nő fóbiás bácsi, aki szintén harmincas :D
2020. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Velem 18 évesen is ez volt. Mikor csinos voltam, az autók előre megálltak már messziről, mindenki nyitott ajtót, kedvesen mosolygott, aztán másnap slattyogtam bőgatyában meg nagypulcsiban smink nélkül és kontyban, majdnem elütöttek, mindenki mogorva volt és tolakodott.


A jó megjelenés(nem a kor) pozitív gondolatokat vált ki az emberekből, már kisgyerekeknél is meg lehet figyelni, sok ilyen videó van, a szépen felöltöztetett gyerekre többen mosolyognak, kedvesebbek vele, a hisztijét elnézik, a rosszul öltözött gyerek sokkal több negatívat kap, ha ugyanúgy viselkedik, mint a csinos. Van sok ilyen kísérlet, ez az élet. Én is megfigyeltem magamon, hogy van, mikor akaratlanul közelebb húzom magamhoz a gyereket, ha olyan ember áll mellettem(pl mackós), hogy be tudjam védeni, vagy pl a táskámat.. Nagyon, nagyon lényeges a megjelenés, sokkal jobban, mint mások gondolják. Egyébként láttam már olyan néniket, párokat, akik egyszerűen idős korukban is szépek, vonzóak, jó rájuk nézni, a táskájuk meg a kabátjuk, cipőjük megy egymáshoz, valahogy harmonikusak, bizalmat ébresztenek és mosolyt csalnak az ember arcára..


szóval nem a koroddal volt gond, hanem a külsőddel

2020. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"Te vagy a 30-as öregnős troll? Jól álcáztad a kérdést. :D" Dettó ez jutott eszembe, pedig régen jártam fel. Van egy f..sz aki folyamatosan így próbál elégtételt szerezni. :D

Amúgy velem a nők bunkóbbak, pedig nem vagyok szép, simán fellöknek nők.

De a legjobb csatám az volt, amikor egy terpeszes férfi mellém ült ametrón és egyre dühödtebben tolta arrébb a lábamat, de úgy, hogy én már teljesen összeszorítottam a lábamat. Gondolom így akarta kifejezni, hogy domináns.

Amikor szálltam le, hozzávágtam elegánsan a hátizsákomat. :P

2020. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Miért cipeljem a csomagodat ? Te se cipelted az enyémet.
2020. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
48 vagyok atlagos testalkat es eddig csak segítőkész ffiakat sodort utamba az élet....a múltkor egy 20 ev körüli srác kerdezte felcipelheti e a 2x6os vizet nekem :-)
2020. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Inkább segítőkészebbek mióta nénisebb kinézetem lett.
2020. nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, az egyenjogúságnak ehhez nincs köze, egyébként èn nőként is segítek bácsiknak és néniknek egyaránt cipekedni, sőt lányoknak és fiúknak is, ha épp nehezen boldogulnak és nem a férfiakat nézem le, hanem a frusztrált, rosszindulatú embereket, őket pedig majdnem mindenki szerencsére!


Engedd el a saját magad által kreált problémákat! Biztosan jobb lenne mást, a világot, a nőket, a sikeres embereket hibáztatni a saját helyzetedért, de csak i urkapicurka részben felelősek érted, aki valóban felelős a helyzetedért, az te vagy! Az elfogadás az első lépés a változás felé,

2020. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!