Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is észrevettétek, hoyg ahogy idősödtök, annál szemetebbek, közönyösebbek veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
Ma is pl. felcipeltem egy hatalmas nehéz dobozt az autól a házbejáratig és hiába állt mellettem egy pasi, még csak fel se ajánlotta a segítségét,pedig ott ácsorgott, inkább elfordult, pedig küzködtem a dobozzal rendesen. Igaz, nem csak öreg vagyok, de még mackónadrág is volt rajtam, szóval nem is voltam csinin felöltözve. Vagy pl. sorban elém tolakodik a férfi, mintha ott se lennék, vagy ha van valami apró kis vita vagy félreértés, velem bunkóbban, ingerültebben beszél egy férfi mint ugyanabban az esetben ha szép fiatal csajról volna szó. Ugyanakkor ha szépen kicsípem magam, magyarul fel se ismernének, akkor máris kedvesebbek. A buszon sokszor átadom a helyem és az öregek mindig megköszönik és azt mondják, hogy nagyon ritka dolog manapság ez, pedig én mindig természetesnek vettem. Egyáltalán nem segítőkészek, érdeklődőek az emberek és mondom, most hogy már öregszem, még annyira sem, mint amikor szép fiatal nő voltam. Nagyon undorodom már az emberektől, miért ilyen közönyösek, főleg a férfiak, mert egy nő még sokszor mindig segítőkészebb,kedvesebb mint egy férfi.

2020. nov. 8. 13:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Velem régen is kedvesek voltak,és most is azok,pedig én egy antiszoc bunkó vagyok.40N
2020. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
9%
Egy olyan sunyi tahóval énis szemét lennék aki törölteti a válaszokat.
2020. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Tudod csak akkor törlik, amennyiben indokolt!


Ha nem tudod betartani a szabályokat, ne a rendszert okold, és azokat, akik betartják:)

2020. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mivel sosem voltam szép, velem mindig ilyenek voltak. 0 kedvesség, segítőkészség, tisztelet, csak közöny, alázás és kiröhögés, amikor valamit pl. elrontottam vagy nem tudtam megcsinálni.
2020. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
62%

Legyél ápolt, jól öltözött, legyen jó frizurád, legyél tiszta és te is ugyanazt fogod átélni, mint mások. Kiröhögést és alázást nem a külsőd miatt kaptál, hanem a viselkedésed miatt. Az ilyen társadalmi kísérletekben senkit sem aláztak direkt, se gyereket, se nőt, se férfit mikor ápolatlan, rosszul öltözöttnek volt beállítva. Csak közöny és elfordulás volt mindig.


Ha nem tetszel magadnak, tegyél róla, hogy tetszél magadnak.

2020. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!