Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok túl izmos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl izmos fiú pedig gyúrtam meg minden de nem vok olyan alkat. Hogy hódíthatnék így? Mert ahogy észrevettem mindenki az izmosakra bukik

Figyelt kérdés
én 15/F vagyok
2009. jan. 16. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyanígy vagyok mint Te és 2 éve van kapcsolatom csak ne úgy próbálkozz hogy pl milyen erős vagy, hanem más stílussal. Nekem ez vált be.
2009. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul látod, nem mindenki az "izmosokra" bukik. Van aki a vékonyakat szereti, van aki pedig a vastagokat.


Ugyan úgy tudsz így is csajozni: egyszerűen add magad és ha találkozol egy szimpatikus lánnyal, ismerkedj vele.

2009. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köcce
2009. jan. 16. 16:00
 4/16 anonim ***** válasza:
A jóképüség számít a legtöbbet. Na meg a stílus, kisugárzás. Ezek is sokat számítanak.
2009. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem iratkozz be valamilyen sportra, pl küzdősportra!Igaz,hogy nem mindenki bukik az izmos pasikra, de a jó kondi szükséges, amit fiatalkorban kell megalapozni!
2009. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
:) Nekem pl mindegy hogy izmos e a srác avagy sem, a lényeg hogy ha megölelem, akkor ne érjem körbe háromszor. Tehát inkább a mackós pasik jönnek be, és nem érdekel, hogy sör hasa van e vagy kocka, ha jó a dumája, és odavagyok érte :)
2009. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Hát gyúrjál rendesen ha izmosabb akarsz lenni. Lesz nyár is menj konditerembe vagy suli után ha meg tudod oldani. Nem mindenki az izmosakra bukik csak az emosokra :D

Meg a hosszú hajú pasikra bukik a csajok 1/4-ed része :).

2009. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pár évvel idősebb vagyok nálad és egyáltalán nem tűnt fel hogy a környezetemben mindenki az izmosakra bukna. Persze a 15 éves lányoknak lehetnek ilyen elvárásaik, de hidd el: ha felnőtt leszel és arra kerül a sor, hogy kapcsolatod legyen, a lány tuti, hogy nem azt fogja nézni hány kocka van a hasadon. Egyébként meg nem egy olyan pasit ismerek, aki mikor annyi volt, mint te, pálcika volt, mint az ujjam, aztán felnőtt fejjel a munkától szépen kikupálódott. Szóval csak nyugi! Azért 15 évesenmég igen csak fejlődésben vagy.
2009. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok.(A gyúrást hamar megunom.)


Valamilyen szteroid kell ide.

2009. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozzatok szteroiddal!Nem az a lényeg,hogy nagydarab legyél!Sportoljatok,mindegy,hogy mit,nem muszáj kondizni,mert az tényleg unalmas egy idő után!Semmiről nem vagytok lekésve!Én is ajánlom a küzdősportokat!Az olyan férfias,és tényleg sokat javít a testalkaton!
2009. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!