Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent? Van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Van egy fiú aki az évfolyamtársam és észrevettem már régebb óta, hogy néz engem suliba is meg netes oldalakon.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap felvett msnre és beszélgettünk sokáig. Nagyon aranyos volt és napok óta mindig ír ha fent vagyok, gyorsan válaszol mindenre és olyanokat ír h királylány meg h örül h fent vagyok msnen és beszélünk meg h találkozzunk. A bökkenő annyi h kb 2 éve van barátnője de nem vettem észre hogy annyit együtt lennének vagy olyan szerelmes lenne. Nem értem miért ír ilyeneket és h mit akar. Nekem tetszik de nem akarom h később csalódást okozzon. Mit csináljak?
2010. márc. 26. 16:35
 1/6 anonim válasza:
47%
Nyílván teccesz neki és szeretne jobban megismerni! Tölcs vele rengeteg időt és akkor rájön hogy te remek baráttya sőt barátnője lehetél!
2010. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
utolsó: anyám az a helyesírás!!:(:(
2010. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki ez tény.

Minnél több időt legyél vele.


Am Nem mindegy, hogy hogyan irja le a választ?!

Megértjük és kész.

Bár egy tollbamondás dolgozatnál nem lenne jó, de szerintem itt tökmindegy csak értsük meg.

2010. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy ezzel be akarja magát biztosítani, hogy ha te szimpatikus vagy neki, meg bír téged (márpedig ez tény) akkor lehet, otthagyná érted a barátnőét, de addig, nem hogy legyen kivel lógni?


Szerintem vicces volt ez a "helyes írás" az elsőnél:D baráttyaXD

2010. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem h otthagyja értem a barátnőjét:D azóta is mindig beszélünk és egyre jobb a helyzet :) az első meg jópofa volt :D
2010. ápr. 1. 21:29
 6/6 anonim válasza:
Bocs siettem. :) Működik amit írtam?
2010. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!