Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok túl izmos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl izmos fiú pedig gyúrtam meg minden de nem vok olyan alkat. Hogy hódíthatnék így? Mert ahogy észrevettem mindenki az izmosakra bukik

Figyelt kérdés
én 15/F vagyok
2009. jan. 16. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Ne járj gyúrni.. nagyon ne. Inkább valami küzdősport. Egy 15 évesnek nagyon nem kell elrontania egy fejlődésben lévő szervezetet gyúrással. Hidd el. Inkább küzdősport. Sokkal jobb, és élvezetesebb is :P


És amúgy rosszul vetted észre (: A legtöbb lány utálja az izomagyú pasikat. Egyáltalán nem ez számít.. Nem a külső. Ezt tanuld meg.

2009. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
egy izmos pasi előbb feltűnik a lányoknak, de nekem személy szerint egy erős kisugárzásnál nincs dögösebb :P
2009. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%
Igazából ja, nem épp az izmos hanem inkább a jóképűbb, igényes és nem bunkó pasikra buknak. De egy kis izomzat tényleg nem árt, a kondit nem javaslom, amit mindennap csinálni tudsz minden felszerelés nélkül az a futás és a fekvőtámasz meg a törzsemelés. Ezek tényleg az izomzatot fejlesztik, nem csak felfújják azokat:)) amennyi jólesik, de azért terheld meg magad kicsit, ne ilyennapi 120 méter meg 5 fekvőxDD
2009. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

legyen nyeszlett, vékony, vézna, gebe... :D Nekem a vékony fiúk jönnek be, és egyáltalán nem szeretem az izmos pasikat. Én mellettük feszengek, feszélyezve érzem magam. Ugyanez illik a mackós típusra is.

Szóval ez nem a legfontosabb szempont, meg aztán egy lány nem az alapján fog választani, h hogy nézel ki.

Ja és 15 évesen még ne hidd, h ez a végállapot! :)

2009. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ^mindenki^ az izmos pasikra bukik.Majd találkozol egy lánnyal akinek majd tetszel úgyis ahogy vagy!
2009. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia Te elkeseredett "vékony"!


Az az igazság, h marhára nem számít kinek hány kocka van a hasán, amikor a lány arra vágyik, hogy megértsd, hogy megvígasztald, hogy szeresd. Minden emberben megvan az amitől egyedi és megismételhetetlen. Vállald magad, mindegy hány cm a derekad, vagy más szerved. Attól még lehetsz értékes ember. Higgy nekünk! Ez így van!

2009. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!