Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti is észrevettétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is észrevettétek, hoyg ahogy idősödtök, annál szemetebbek, közönyösebbek veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
Ma is pl. felcipeltem egy hatalmas nehéz dobozt az autól a házbejáratig és hiába állt mellettem egy pasi, még csak fel se ajánlotta a segítségét,pedig ott ácsorgott, inkább elfordult, pedig küzködtem a dobozzal rendesen. Igaz, nem csak öreg vagyok, de még mackónadrág is volt rajtam, szóval nem is voltam csinin felöltözve. Vagy pl. sorban elém tolakodik a férfi, mintha ott se lennék, vagy ha van valami apró kis vita vagy félreértés, velem bunkóbban, ingerültebben beszél egy férfi mint ugyanabban az esetben ha szép fiatal csajról volna szó. Ugyanakkor ha szépen kicsípem magam, magyarul fel se ismernének, akkor máris kedvesebbek. A buszon sokszor átadom a helyem és az öregek mindig megköszönik és azt mondják, hogy nagyon ritka dolog manapság ez, pedig én mindig természetesnek vettem. Egyáltalán nem segítőkészek, érdeklődőek az emberek és mondom, most hogy már öregszem, még annyira sem, mint amikor szép fiatal nő voltam. Nagyon undorodom már az emberektől, miért ilyen közönyösek, főleg a férfiak, mert egy nő még sokszor mindig segítőkészebb,kedvesebb mint egy férfi.

2020. nov. 8. 13:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%

Miért kellene a dobozodat helyetted cipelnie valakinek?

Beszélgetésnél is, lehet, hogy te vagy flegmább, tolakodóbb. Csak nem veszed észre.

2020. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem kértem senkitől hogy cipelje helyettem. De régen nagy szégyen lett volna egy férfinek, aki nagyobb és erősebb, hogy nem siet egy nő segítségére (fogja a felét)vagy akár csak egy embertárs segítségére, ha az küzködik. Én szoktam iylesmit felajánlani, akárhol látok pesten küzködő ember. Átkísérem az utcán, segítek neki összeszedni valamit, sőt cipekedni is segítettem már vadidegennek. Úgy látszik ma már más idők járnak...
2020. nov. 8. 13:42
 13/35 A kérdező kommentje:
kizártnak tartom hogy flegma lennék, inkább azt érzem, hogy nem akar velem keveredni, mert lenéz, pl. mert épp mackónadrágban kevésbé vagyok igényes, de másban nem is tudtam volna felhozni a dobozt.
2020. nov. 8. 13:44
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre,mondjuk én még nem vagyok öreg.40n
2020. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg ne haragudj, de akkor segítek ha megkérnek rá. Ha odamegyek egy nőhöz a pakolóban, és kiveszem a kezéből a dobozokat még le is fog fújni gázspray-vel. :D

Vagy azt gondolod, mindenki azért él a földön hogy a te jólétedet szolgálja!?

Ha megkérsz segítek. Ha nem, akkor nem.

Ennyi. Ennek SEMMI KÖZE az életkorodhoz és a testalkatodhoz.

2020. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
87%
Nekem soha nem ugrott senki segíteni, mert soha nem voltam valami feltűnő szépség, sőt, igyekeztem meghúzni magam a szürke tömegben. Egyébként nálam ez épp 35-40 körül fordult meg, mert nőiesebb lettem szülés után, mert korábban borzasztó sovány voltam. Ami még feltűnt, hogy a nők közt sokkal több az ellenségem, mióta a férfiak kedvesebbek. Ha valamit ügyintézni kell, esetleg lejárt a visszacserélési határidő vásárlásnál, akkor a férjemet küldöm női eladóhoz/ügyintézőhöz és vele sokkal kedvesebbek a nők.
2020. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek a 15-el. ELőször is nem tudhatja, nehéz-e a doboz. Másrészt lehet, valami miatt nem is emelhet, cipekedhet. Senkire nincs ráírva.

Most, járvány közepén pedig lehet, nem vágyott idegen emberek közelségére, cuccainak magához fogdosására.


#13: Kezeltesd az üldözési mániád.

2020. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, 50 múltam néhány hete. Abszolút semmi problémám nincs azzal, ahogy való életben a férfiak viszonyulnak hozzám, mivel teljes értékű, önellátó embernek tartottam magamat mindig is, ezenkívül utálok a figyelem középpontjában lenni. A közönyösség meg önmagában még nem szemétség, csak abban az esetben, hogy ha mondjuk egy súlyosan mozgáskorlátozott ember elesik az utcán / baleset éri, és átlépnek fölötte.
2020. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 éves vagyok, nem vettem észre ilyesmit. Általában pozitív tapasztalataim vannak az emberekkel, férfiakkal, nőkkel is. Nálunk a szüleim nagyon komolyan vették az udvariasságot a nevelésben (pedagógus gyerek vagyok), ezért erre érzékeny vagyok, de mégsem tapasztalom azt, amit leírsz. Azt igen, hogy ha valakire rámosolygok, udvarias vagyok vele, gyakran meglepődik, de aztán gyorsan viszonozza, férfiak, nők is. De sok a kedves ember is és szinte mindenki nagyon tud örülni egy udvarias gesztusnak. Nekem "ebben a korban" is segítettek már, bár cipekedni nem szoktam egyedül, mert rossz a gerincem. De pl.mikor egyedül utaztam és a nagy bőröndöt lépcsőn kellett volna vinni, azonnal ott termett valaki, aki felsegítette. Oda-vissza úton, minden átszálláskor. Vagy nem értem fel valamit a polcon, ágaskodtam, egy magas, fiatal srác pedig levette nekem kérés nélkül. Ilyen többször volt. Olyan helyen dolgozom, ahol sok fiatal megfordul, a huszonéves fiatal férfiak is udvariasak. Viszont szinte soha nem tegeznek már le, ezt észrevettem, de hogy kevésbé lennének udvariasak, azt nem. Ha valamiben szükségem volt segítségre és volt a közelben egy férfi, aki magától nem ajánlotta fel a segítségét, szépen megkértem, mindig nagyon készségesen segített és kedves volt. Szerintem ha kedves vagy és udvarias, többnyire mások is azok. Hogy esetleg kevésbé tekintenek potenciális partnernek, azon nem csodálkoznék, hiszen én sem tekintenék annak egy huszonéves fiatalt. Egy idősebb férfire is másként nézek, hiszen férjnél vagyok rég. Szeretem a férjemet, ezért idegen férfiak jelzéseire nem vagyok fogékony. De nem hiszem, hogy csak a nekik tetsző, fiatal nőkkel lennének udvariasak a férfiak, én nem ezt tapasztalom. Az udvariasság magától értetődő számomra. Ezt adom és ezt is várom el, ezt is kapom. Mindegy, hogy férdiról vagy nőről van szó. Lehet, nem arra kellene gondolnod, hogy biztos nem tetszem neki, mert ennyi idősen nem lehetek vonzó. Szerintem ez meglátszik a kisugárzásodon.
2020. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
43%

Ezek szerint csak a kérdezővel történik ilyen.

Elárulom neked, kérdező, hogy kortól függetlenül szinte mindig segítek, vinni, felrakni ezt azt. Vonattal járok be dolgozni. Babakocsit segítek fel le venni. Idősebb mamikáknak a pakkjukat stb.

Régen az asszony szégyene volt, ha éhes volt a gyerek, ha gyűrött volt a ruhája stb... Most egyenjogúság van drágám. Mi is vasalunk stb... Te is cipelheted a kis dobozkádat. Azon felül, van olyan nő aki a segítség felajánlását is már zaklatásnak veszi. Lehet, hogy az a férfi aki neked nem segített, már járt úgy.

Idősebbeknek én is átadom a helyem. Sőt a velem egykorú hölgyeknek is, ha elfogadják, a vonaton. /sajnos van mikor úgy vagyunk mint a heringek/. 50 éves vagyok. Még ezek nekem zsigerből jönnek.

De te, olyan mint ha azt várnád el, hogy ezek neked alapból járnak.. 40 vagy. Kimentél a divatból.. Ez van.

2020. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!