Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A genetika mennyit számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A genetika mennyit számít az ismerkedésben tehát ha nem nézek ki jól, csúnya az arcom, nagyon alacsony vagyok, de ha kigyúrom magam, fodrászhoz, kozmetikushoz megyek, divatos márkás ruhákat veszek fel, akkor lehet összejön csinos barátnő?

Figyelt kérdés
szept. 15. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Közrejátszik a külső, de a belső ugyanúgy...
szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha hosszú távú kapcsolatot keresel, akkor mások lesznek a szempontok. Leginkább az, hogy jól tudod érezni vele tartósan összezárva. Nem a kozmetikuson, meg ruhákon. Ha laza dolgokat keresek, akkor ezek segíthetnek.
szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Az alacsonyságon nem lehet segíteni.
szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
3: lehet, műtéttel.
szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el, ha rendesen ápolod magad akkor nem leszel csúnya. Kb az emberek 1-3%-a az aki szerintem megfelelő higiénával és edzéssel se nézne ki jól. +ha az öltözködést rendbe teszed az is akkora extra tud lenni, hogy brutális. És itt nem arról van szó, hogy márkás ruhák hanem, hogy színben és stílusban passzoljanak egymáshoz, illetve megtaláld azt amiben te szeretsz lenni.
szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

#5


Apolatlan/igénytelen nem azt jelenti hogy csúnya!

Csúnya=előnytelen, nem vonzó arcberendezés

Öltözködés: figyelj, ha nekem nem tetszik valaki, akkor akármit felvehet akkor sem fog és ezzel mindenki így van!

Te is, csak játszod itt az eszedet!

szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A leírt dolgok mindenképpen előnyösek lehetnek és mindenképpen javítanak az összképen, ezért igen, érdemes normálisan adni magunkra.

Nyilván ez nem garantálja, hogy akkor azonnal sikeres leszel, de talán magabiztosabb, önazonosabb, ezáltal talán picit bátrabb, vagányabb stb és ez meg közvetetten tud pozitívan hatni.

Egy próbát mindenképpen megér, hiszen az összkép a kapcsolati státuszodtól függetlenül is javulni fog, már csak ezért is.

Ha meg beépül az életedbe egy rutin pl a rendszeres sporttal vagy a kozmetikai kezeléssel, fodrásszal, fogorvossal, megtalálod, kikísérletezed vagy elfogadod a segítséget az összeillő, hozzád illő ruházat megtalálásában, ebben én nem látok buktatót, veszetnivalód tényleg nincs,

Igen, pénzbe kerül, nem is kevésbe, de magadért tedd.

Talán ha úgy állsz hozzá, hogy nem azért mész el pl egy arctisztító kezelésre vagy bőrgyógyászhoz vagy fizetsz akár nem keveset egy kondibérletért, mert akkor TUTI, hogy becsajozol, hanem azért, mert jobban, vállalhatóbban, egészségesebben akarsz kinézni, úgy van értelme.

Izzadságszagúan belekezdeni, majd két hónap múlva paláverezni, hogy “mééé nincs nőm, azt mondták, hogy ha ezt megteszem, lesz”- na ezzel a felfogással inkább ne is…

…sokan mi nők is rendszeresen járunk fodrászhoz, sportolni, kozmetikushoz, manikűröshöz, hajfestésre, veszünk kozmetikumokat, sminkszereket, csinos ruhát, cipőt vagy táskát… jól is néznék ki, ha csak akkor tenném, ha randit remélnék. A mindennapokban, magam számára is jó érzés tenni valamit és igyekezni kihozni magamból, a megjelenésemből a maximumot.

szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

A testen lehet segíteni.

Ápoltságon szintén.

Divatos haj stílus szintén.


De #6-al itt egyet értek: "Csúnya=előnytelen, nem vonzó arcberendezés"- ha előnytelen az egész arcod a formája, és még az orrod is nagy meg a füled...szóval ha az arcod ronda akkor teljesen mindegy, hogy mit veszel fel.

szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy ha csúnya az arcod, akkor plasztikáztass, kérdező, de tartok tőle, hogy az önmagadhoz való viszonyod, énképed pusztán ettől még nem fog megváltozni. Márpedig ez utóbbi kettő döntő hatással van arra is, hogy más emberek milyennek látnak téged.
szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg nagy orrom volt egész arcom elcsúfította.


Általános iskolától kezdve mindenkitől megkaptam, hogy mekkora...basszus "k**úrvanagy orrod van"


Munkahelyen is megmondták.


28 voltam mikor megműttettem.


Sajnos valamivel együtt születsz meg. Ma már van lehetőség arra, hogy ne kelljen együtt élned vele.

szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!