Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony magasságot kompenzáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony magasságot kompenzálni?Utálom már magamat.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok 165 cm, 3 csalódásomon esek át miután egy lány, nekem nem adott esélyt. Ez még tavaly volt. Most évnyitón, láttam őt és egy nálam 20 centivel magasabb palival láttam ölelkezni, pedig a lány ugyanakkora mint én, már utálom magam e miatt, tükörbe se merek nézni, ha lenne valami amivel tudnám kompenzáln. Legjobban a hatalomnak örülnék, irányítani szeretnék. Akár ezt az országot is, csak legyen már valakim. Irigy vagyok magas társaim szerelmi sikerére.

szept. 2. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igaz a mondás hogy az alacsony pasik kattantak. Nem a magasságotokkal van baj, hanem ezzel az elborult elmétekkel :D
szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem keress fel egy szakembert, mert nagyon rossz útra léptél. Hataloméhséged van a sikertelenség miatt, ez borzalmas előjel.
szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Rajtad kívül senkit se érdekel a magasságod. Ne fújd fel.
szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Senior Séf ***** válasza:
56%
Azért,1-esfélreállna a szád, ha kérdező magasságával kéne kiegyezned.
szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most kapsz vegre egy oszinte valaszt!

Aki azt irja, hogy senkit sem erdekel a magassagod, az kamuzik. Az igazsag az, hogy a nok donto tobbsegenek a magas (vagy naluk magasabb) pasik jonnek be. Ez van.


Jakob Zoli is tele van komplexusokkal (lasd: mindig magasitott cipoket hord, esetleg probalkozz te is ezzel), de megis bejott neki az elet. Mar akkor volt felesege, amikor ugymond nem volt kogazdag.

Na most.

A jo hir az, hogy azert akadnak nok, akiknek tenyleg nem fontos a magassag, csak nyilvan nehezebb kiszurni oket. Lehet, hogy pont olyan lanynak jossz be, aki neked nem tetszik (mert pl. pisze az orra, vagy vonal szaja van). Izlesek es pofonok. Gondolom neked is vannak elvarasaid, te is valami alapjan szelektalod a lanyokat. Ezert nem kell haragudni senkire.

Sok no, peldaul nem erzi magat nonek egy alacsony pasi mellett, mert benne van az, hogy: "nem tud megvedeni, ha olyan van..nem hordhatok magassarkut blabla).


Meg egy: harom ilyen te magassagod koruli ferfi ismerosom van, es mindharman megnosultek, csaladot alapitottak. Ok mind arcra helyesek, de sokkal inkabb szimpatikusak. Vidamak, pozitivak, jo a humorerzekuk. Szerintem ezzel ok boven kompenzaljak az alacsonysagot. Legyel te is kicsit pozitivabb, dolgozz egy kicsit magadon, mert sajnos a komplexusokkal is el lehet ijeszteni a masikat.

szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
A lányomnak most kezdett udvarolgatni egy fiatalember. 167 cm magas, a lányom is annyi. A fiú jól néz ki, ápolt, tiszta, több nyelven beszél, hangszeren játszik, sportol, két diplomája van, rendesen dolgozik, intelligens, kedves, talpra esett, rendezett az élete anyagi szempontból is. Ő ilyen, ezekkel az adottságokkal és képességekkel. Nem láttam még soha, hogy a magassága miatt komplexusa lenne.
szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gondolom jóval idősebb és van már egzisztenciája
szept. 2. 20:46
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Erről beszélek xd (1)


4: csak azért mert sokan olyanok mint a kérdező. De örülök hogy ennyire ismersz :D ha normális a pasi ki nem szarja le milyen magas, elmúltam már 12. Ideje a magasságuk miatt síró csávóknak is felnőniük.

szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

#7 Honnan gondolod?

Egyébként ez az a jelenség, amikor valaki talál egy kifogást arra, hogy neki miért nem sikerül a csajozás és nem tudja elfogadni, hogy nem ez az igazi ok.

szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7. 34 éves, a lányom pedig 29.
szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!