Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony magasságot kompenzáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony magasságot kompenzálni?Utálom már magamat.

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok 165 cm, 3 csalódásomon esek át miután egy lány, nekem nem adott esélyt. Ez még tavaly volt. Most évnyitón, láttam őt és egy nálam 20 centivel magasabb palival láttam ölelkezni, pedig a lány ugyanakkora mint én, már utálom magam e miatt, tükörbe se merek nézni, ha lenne valami amivel tudnám kompenzáln. Legjobban a hatalomnak örülnék, irányítani szeretnék. Akár ezt az országot is, csak legyen már valakim. Irigy vagyok magas társaim szerelmi sikerére.

szept. 2. 18:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tavaly tanévben volt egy lány aki tetszett nekem, de amikor hozzá akartam menni udavorlni, mindig elhajott bármit csináltam, most tanév első hetében nem tudom honnan de összesszedett egy palit aki hát természetesen sokkal magasabb, kérdezem én, nekem egy fikarcnyi esélyt se adott neki meg még térdre is rogyott hogy hu egy magas pali, a csávóra ránézek egy tipikus fuckboy lehet, és már 3 próbálkozásom volt, pedig 18 vagyok, valakinek meg 1-2 évvel fiatalabb és túl vannak 1 kapcsolaton vagy most vannak benne egybe, és tudom hogy a magasságommal van a gond, ezeknek az az elsődleges szempontjuk, és emiatt van bennem frusztráció mindenki felé aki magasabb mint én, és a lányokban se tudok már semmit se látni. Incelnek nem mondanám magamat. Még.
szept. 12. 18:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát a Főni se sokkal nagyobb nálad, hatalma is van, mégse tudja arra használni hogy nőket párosítson össze erőszakkal alacsony pasikkal úgyhogy erről tegyél le. Esetleg kérj MZ/X-től egy Akerkiter szerkezetet mint Mézga Géza.
szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A Főni hülye azzal szerintem mindenki tisztában van
szept. 12. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!