Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok kifejezetten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok kifejezetten jóképű, azt hogyan lehetne kompenzálni ?

Figyelt kérdés
Mindenki a nyálas képű fiúkra bukik. :/ 17F

2021. aug. 7. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy jó frizurával, tiszta, ápolt megjelenéssel, esetleg ha pattanásos vagy, akkor azok kezelésével, eltüntetésével. Jó öltözködés is segít, jó testalkat is. Ha szemüveges vagy, akkor esetleg kontaktlencse vagy az arcodhoz illő és divatos szemüveg. Ezek mind-mind nagyban befolyásolják másoknak a rólad alkotott képét. Meg hát persze a személyiség, viselkedés.
2021. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha normális vagy és nem olyan, mint a mai fiú 90%-a.
2021. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Legyen sok pénzed ;)

Vagy okos vagy, vagy szép vagy gazdag. A háromból max kettő tud összejönni. De sokszor egy is elég. Ha okos lennél, tudnád. Mivel szép se vagy... marad ez.

2021. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Figyi nagyon sok ember rondának tartja saját magát,pedig lehet,hogy kifejezetten helyes csak a környezeti hatások miatt nincsen elég önbizalma

Lehet,hogy jó képű vagy csak nem tudód magadról,ha küldesz képet -akor én szíves mondók véleményt 🙂 (amúgy én is fiú vagyok és 17 éves És heteró ).


"Mindenki a nyálas képű fiúkra bukik."


Ezt,hogy érted

A tipik szép fiúkra gondolsz?

El vagy tévedve barátom,csak az olyan kis érdek csajoknak jönnek be ők!

Nem lehet,hogy te neked is pont az ilyen lányok tetszenek?

Egy normális lánynak nem fogg kelleni egy justin bieber ha persze az ilyen fiúkákra gondolsz.

Minden lánynak vannak el várásai egy fiútól külsőleg meg belsőleg is!

De ha oda figyelsz magadra ahogy az 1es szépen megfogalmazta nem lesz gondod a csajozásba.

De ha egy ilyen külső melé társul egy jó szemilyéseg akor leszel igazan jó pasi a lányok szemébe,mert ha humoros,magabiztos,kedves,megértő vagy stb a megjelenésedből,beszéd stílusodból,temperamentumodból,ahogyan nézel vágy is az egész lényedből ez mind sugározni fogg és a lányok ezt meg érzik

Mert az életmódodból kifolyólag mondasz/csinálsz olyan dolgokat amiktől azt érzik,hogy na ezt a fiút meg kell ismernem !


Ez csak önbizalom kérdés

hosszas idő mira kialakul de még éri elkezdeni


Próbálj meg kicsit változtatni Magadon pl kezd ott,hogy el erszezed a külsőségéket és nem gondolsz ilyen buta dolgokra


Ez egy nagyon jó kezdő lökés lenne 😀👍


Aztán kezdj el dolgozni egy kicsit az önbizalmadon


Na ez már csak rajtad múlik hogyan csinálod,ebben nem tudok segíteni.


És ha ez nem valami hulye hegyi beszed ez az én meglátásom és némi tapasztalat,persze nem kötelező nkm hinmi itt -ezzen az oldalalon mindenki azt mond amit akar,de azért köszi,hogy végig olvastad 😃!

2021. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*Egy normális lánynak nem fogg kelleni egy justin bieber hasonmás ha persze az ilyen fiúkákra gondolsz.



De módjuk azt tényleg leírhatnád h te milyen lányokra gondolsz itt .

2021. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy nem értem h mer lettem lepontozva 4# voltam
2021. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!