Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nők, lányok, asszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nők, lányok, asszonyok, mi a gond a sráccal?

Figyelt kérdés

2 kérdésnél is előjött a karakter, és mindig leszólták.

Szóval mi a baj vele? Mármint nem pont vele, hanem egy ilyen karakterrel?

[link]

Annyi eltéréssel, hogy bőrcipőt visel, nem ilyet, mint a képen! 17 éves.



szept. 7. 13:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
33%

Sorrendben:


1. Napszemüveg (nálam red flag)

2. Testtartás

3. Arckifejezés


Máskülönben oké.

szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
21. És nyáron mivel védje valaki a szemét a naptól????
szept. 7. 18:14
 23/39 A kérdező kommentje:
18. Pedig 2023 - 2024 legdivatosabb férfi órája a kék, kerámia lünettás búváróra.
szept. 7. 18:16
 24/39 anonim ***** válasza:
32%

Ezen a képen az úriember kisugárzása nem tetszik, ami alapján elkönyvelhető, hogy nem vonzana egyáltalán. Az öltözködésével alapvetően nincs probléma, bár szerintem ebben az összeállításban és kontextusban inkább csak nagyzolás, nagyképűsködés.

Pl. abszolút tetszik az elegáns megjelenés, legszívesebben abban a korban élnék, ahol még kiöltöztek az emberek - de abba ez a félig kigombolt ing, a napszemüveg és a tornacipő nem fér bele (tudom, hogy azt írtad, bőrcipővel képzeljük el, az talán méginkább “pretentious” vibe lenne). A fehér inget sem értem, miért hordja valaki a sarki boltba, nem egy iskolai évnyitón vagyunk. A márkás óra mutogatása a szándékosan feltűrt ing alatt is azt üvölti, hogy “nézzétek, mennyi pénzem van” - számomra pedig proli dolognak hat, ha valaki ilyenekkel akar felvágni, ez számára a legfontosabb tulajdonsága. Ismétlem, nem az órával van a probléma, nekem is van márkás órám, de aki úgy hordja, hogy szándékosan felgyűri az ingjét, hogy mutogassa, az árulkodik az értékrendjéről - ami nagyon ellentétes az enyémmel.

Az egész ruhaösszeállítás, póz és a testbeszéde is összességében pontosan egy olyan embertípusra jellemző, akivel én nem szívesen szűrném össze a levet.

szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
23%
#22: miért, valami baj van a szemével? Tudom, hogy léteznek fényérzékeny szemű emberek, de azok jellemzően szőkék, és nagyon világos szeműek. 70-es évekbeli rockerek közül Johnny Winter (albínó) és Roger Taylor (a Queen dobosa).
szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
95%

#23 - viszont ez rajtad meg néhány órabúzán kívül senkit nem érdekel.

Alapból a búváróra szárazon egy nevetséges dolog, jó, hogy a búvárpalackot nem hordod a hátadon, persze pusztán divatból.

Egyébként meg a kinézeted csak 15 százalékot ér, a többi a személyiséged. Az meg látszólag leragadt valahol az általános iskola környékén.

Itt szerencsétlenkedsz ki tudja mióta, hogy mit szólunk a ruhádhoz, de hiába néznél ki jól, ha az első perc után kiderülne, hogy egy a világot egyáltalán nem értő kisfiúval van dolgunk...

Nőj fel.

szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

26.


Hordasz farmert? Ha igen, cowboy vagy? Hajtasz tehenet?

Pilóta fazonú napszemüveget? Ha igen, pilóta vagy, ugye?

Eszel slambucot? Ha igen, gondolom a Hortobágyon pásztorkodsz, ugye?

szept. 7. 19:26
 28/39 anonim ***** válasza:
66%
Egy ilyen karakterről egy nyálas, gazdag, kis piperköc jut eszembe. Nem férfias, nem elegáns, nem stílusos.
szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
50%
Azért ne essetek túlzásokba. A képen szereplő srác unszimpatikus, de a szett hibátlan. Az meg, hogy a kérdezőt érdekli a megjelenés, divat, stílus világa, miért baj? Akkor van baj, ha ezen kívül semmi más nem érdekli az életben, de még nagyon fiatal. Ennyi idősen én is sokkal felszínesebb voltam.
szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
67%

#29

"de a szett hibátlan."

Ez ízlés kérdése. Elhiszem, hogy neked tetszik, de másnak meg nem.


"Az meg, hogy a kérdezőt érdekli a megjelenés, divat, stílus világa, miért baj?"

Ez önmagában egyáltalán nem baj. A baj az, hogy a kérdései alapján azt hiszi, kizárólag a megjelenésén, a karórájának a színén és a nadrágjának a vasalásán múlik, hogy bejön-e az idősebb nőknél. Szegény nem éri fel ésszel, hogy ezek mellékes dolgok, ha a személyisége leragadt egy tizenkétéves szintjén.

szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!