Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nők, lányok, asszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nők, lányok, asszonyok, mi a gond a sráccal?

Figyelt kérdés

2 kérdésnél is előjött a karakter, és mindig leszólták.

Szóval mi a baj vele? Mármint nem pont vele, hanem egy ilyen karakterrel?

[link]

Annyi eltéréssel, hogy bőrcipőt visel, nem ilyet, mint a képen! 17 éves.



szept. 7. 13:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vele semmi baj. JUól néz ki. AKik leszólták, azok túsúlyos, igénytelen pasik lehettek.
szept. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
63%
17 éves... És hölgyek nők asszonyok a megszólítás. Nyikhaj.
szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

12, nem tudtad, hogy a nők (így egyben) 14-18 éves fiatalokkal kefélnek tömegesen?


Kérdező, ahogy írták, a ruha mindegy, az nem mindegy, ki hordja. A képen lévő pasinak a kisugárzása sok. Így lenne ez 2 cm vastag trombitalánccal a nyakában, gyúrós cuccban és öltönyben is.

A ruha egy 17-20 éves srácnak simán jó. Ez az ilyen adok magamra és menő vagyok szett.

szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom az ilyen pasikkal, díjazom, hogy legalább adnak magukra.

Ennek ellenére nem ilyeneket keresek magamnak.

szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
49%
Nekem ez a szett tetszik és ezzel a cipővel jobb, mint egy bőrcipővel. Fiatalosabb.
szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
55%
Semmi baj a szettel, de ugye van az a mondás, hogy nem a ruha teszi az embert, ez erre is érvényes, hogy X be fog jönni ilyen cuccokban, Y-ra meg azt mondom, hogy nem randiznék vele, nem vonz.
szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
20%
Én márkás cuccokban járok. A fizum 10százaléka megy el rá havi szinten. Nem akarok felvágni, de nincs problémám a pénzzel és nem mamahotelezek. Szeretek illően megjelenni. Volt kínai ruhás időszakom is, de továbbléptem. Mindenki úgy öltözzön, hogy jól érezze magát benne.
szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%
Van hozzá kék kerámia lünettás svájci búváróra? Mert akkor nagyon menő.
szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
55%
Ja, várj, nem.
szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
18, neeeeem, az a csúnya piros számos digitális cucc volt, amit istenített a múltkor, meg a fekete műanyag sport óra, amit belinkelt, hogy George Clooney is viselt.
szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!