Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tényleg ennyire fontos a magasság vagy ez csak egy mém?

Figyelt kérdés
193 cm vagyok de nem igazán az a tapasztalatom hogy minden lány utánam sóvárogna. Szerintem ez az egész magasság mizéria egy marhaság.

szept. 6. 05:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hagyjad már a magasságot... Attól függ az egész, hogy mennyire megnyerő a személyiséged, mennyire tudsz a lányok, nők nyelvén beszélni. Nyilván, ha magasabb vagy és jóképű akkor könnyebb. De hiába vagy arcra és magasságra rendben, ha nem értesz hozzájuk, attól ugyanúgy egyedül leszel és nem biztos, hogy olyanok fognak megpróbálni felszedni, akiket te vonzónak tartasz.
szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem számít a magasság, akkor miért van rengeteg alacsony pasi egyedül és miért írják a csajok mindenhol, hogy "csak 185 cm felett ismerkedek"?
szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy legyen 185 az csak egy kritérium a sok közül. Az ilyen lányok mind a tökéletest hajtják. Aztán vagy megtalálják, vagy nem. Az, hogy valaki magas önmagában nem ér semmit. Ha nem vagy jóképű és ahogy írtam, nem vagy magabiztos és határozott, olyan aki tudja, hogy kell egy nőt befűzni akkor cseszheted az egészet.
szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22.


miért te több magas pasit látsz az utcán nővel mint alacsonyat?

szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24: alacsony pasival még sosem láttam csajt.
szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25. Akkor nyisd ki a szemed. Rengeteg van belőlük. A férjem baráti körében három pasi alacsonyabb 170 centinél, 1 pont annyi, 2 pedig magasabb 180 centinél, + a férjem pedig 195 cm. Mindenkinek van barátnője/felesége, a magasságától függetlenül. Sőt, mondok mást. Pl az egyik legjobb barátnőm 177 cm, a férje meg 160. Mert őt pl nem zavarja hogy alacsonyabb a férje, a pasinak meg nincsenek a magassága miatt komplexusai, ezért boldog házasságban élnek régóta. ( De ettől még amúgy más nőknek lehet zavaró, és ezzel nincs is semmi gond) Az én barátnőim 160-170 centi közt vannak. 5-10 centivel magasabbak a párjaik. Tehát a 165 centis férfinak is ugyanúgy van párja mint a magasabbnak.

Te csak azt látod amit látni akarsz, ami a frusztrációdat erősíti, igazolja, de a valóság nem az ,hogy az alacsony pasiknak nincs/ nem lehet párjuk.

szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!