Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tényleg ennyire fontos a magasság vagy ez csak egy mém?

Figyelt kérdés
193 cm vagyok de nem igazán az a tapasztalatom hogy minden lány utánam sóvárogna. Szerintem ez az egész magasság mizéria egy marhaság.

szept. 6. 05:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezö, a 175cm magas nők sófárognak a magas férfiakért. Vágyunk mi is egyenes háttal, magassarkúban lépkedni egy magas férfi mellett.

Őket célozd meg. A 150-160cm nőknek elég az alacsonyabb férfi.

Minél magasabb a nő , annál kevesebb a választék.

Többet mosolyogj 😃

Sok sikert!

szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

9. Senki nem becsmérelte az alacsony férfiakat. Az, hogy te magadra veszed, a te frusztracióid következménye és ennyi.

Mi a becsmérlés abban, ha az ember leírja, hogy nem tud ferfiként tekinteni/vonzódni a vele csak egymagas vagy az alacsonyabb pasikhoz? Miért baj az, ha valakinek valamilyen igénye van a leendő párja kinézetét illetően? Mi közöd hozzá?Ha neked jó egy olyan nő akinek a külsejét valamiért taszítónak tartod, nekem édes mindegy,- bár nyilván nem így van-, szimplán csak álszent képmutató vagy.

Mindenkinek vannak igényei a külsőt illetően, ízlése stb. Aki ezt tagadja az egész egyszerűen hazudik. Ennyi.

Az análszexhez sem vonzódnak sokan,mégsem veszik személyes sértésnek azok akik igen. Kezeltethetnéd a kóros kisebbségi komplexusodat, mert ez is elég taszító a nőknek.

szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretnék nálam alacsonyabb pasit soha.

Sosem volt olyan pasim, nem is lesz.

szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

Ismerek 165 körüli férfit, már rég házas. A felesége is kb. 160 centi.

Nem hiszem, hogy túl sok gondot okozott volna neki a magasság, mert amúgy jóképű, sportos, intelligens és jó természetű férfi. Nyilván nem egy 180 centis nővel ismerkedett. De bőven vannak 170 cm alatti nők. Én 173 vagyok és a legtöbb nőismerősömhöz bőven "lefele" kell, hogy beszéljek.

szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ez úgy van, hogy nem elvárás, meg a magassága miatt nem utasítottam el senkit, és párkeresésnél sem ez a szempont, hanem ha ismerkedek valakivel, és minden klappol, és jól megy, akkor csak hab a tortán, hogy magas is. Mert azért alapvetően szerintem vonzó, ha egy szimpatikus, rokonszenves férfi magas, de önmagában a magasság nem elég.
szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%
155 centisen nem igazán érdekel ha valaki "alacsonyabb". 168-175 közt volt a legtöbb párom. Egy 190+ centis sráccal már fizikailag lenne kényelmetlen nekem.
szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
43%

"193 cm vagyok de nem igazán az a tapasztalatom hogy minden lány utánam sóvárogna."

a magasság olyan, mint a diploma. ha nincs meg, mindenki hiányolja, de ha megvan, senkit sem érdekel.

szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%

#11


A túrót elég a 160 centis nőknek az alacsonyabb férfi, ők is a 180+ férfiakra vannak ráizgulva.

Én 180+ cm férfi vagyok, de együtt tudok érezni az alacsony férfitársaimmal, hogy milyen szаr lehet, hogy azért rájuk se hederítenek, mert alacsonyak, amiről nem tehetnek. És még ellene se nagyon lehet mit tenni.


Sajnos sok magas férfi is a kis mini csajokra bukik, hogy jaj, milyen cukik, meg jobban férfinak érzik magukat mellettük, mert ténylegesen nagyobbak mellette. Nem tudom, én pont a velem egymagas, lóbаszó csajokat szeretem, akikkel pont szembe tudok nézni, ha eléjük állok, nem kell görnyedni, szép hosszú lábak, pont a derekát fogom.

Nekem az alacsony lányok pont kevésbé az eseteim.

szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

Na, megint aktívan pontoznak az észlények ennél a kérdésnél is.


Az alacsony pasikat becsmérlő kommenteket felpontozzák, a normális kommenteket meg le.


Gondolom ezek főleg az "igényes nők" vagy mik.

szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
21%

18#


Még ha csak rám se hederítenének, de nem, rendszeresen szükségét érzik, hogy beszólogassanak, kellemetlenkedjenek.


Hülye pcsák.

szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!