Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyet értetek Kovács Balázzsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értetek Kovács Balázzsal, ti is tapasztaljátok hogy az online társkeresők tele vannak személyiségzavaros emberekkel nagyon résen kell lenni?

Figyelt kérdés
Kovács Balázs "a bennfentes" népszerű és elismert személyiségzavar szakértő, rengeteg tartalmat tesz közzé, áldozatoknak nyújt segítséget, támogatást

szept. 2. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Mondhatjuk így is. Én csak furának mondom őket, de a két halmaz metszi egymást.
szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Lopott tartalom
szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
A teljes társadalommal alapból probléma van, tehát mindegy.
szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Az a pali egy kókler.
szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok légyszives, a kérdés pedig nem a Kovács Balázs milyensége és hogy honnan szedi az alapanyagot a videóihoz!
szept. 2. 21:16
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nála az a fura, hogy csomó mindent folyamatosan szükségtelenül ismétel, és újra felmond. Értem én hogy kellenek a videók és a kontent, de amikor 1-1 dolog már baromi hosszasan ki lett vesézve, és akkor csinál még 5 totál hasonló videót ugyanarról csak másképp közelíti meg más szavakkal a videó címét, az úgy kissé a bőség zavara. Meg az is fárasztó hogy mondjuk negyedórás, húsz perces videó és akkor folyamatosan azt érzed egy idő után hogy ezt már hallottad tőle, ezt is hallottad tőle stb. Pedig a kevesebb néha több. Vagy az ilyen videóknál hosszúság alapján kapják a pénzt a yt-n?
szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

#6 a kérdésre válaszoltunk.


"Kovács Balázs "a bennfentes" népszerű és elismert személyiségzavar szakértő" - NEM AZ. Ez közönséges bűnöző, egy piti kis tolvaj, szóról szóra lopja Gyura Barbara anyagait.

szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok légyszives
szept. 2. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, én azt tudom mondani hogyha személyiségzavarokat keresel, akkor személyiségzavarokat is fogsz találni. Abban az esetben is már, ha valójában nincs is ott. Ott van neki a kedvenc témaköre a nárcizmus, de fenntartom hogy ennyi nárcisztikus személyiségzavaros ember a világon nincs, mint ahányan manapság divatból cimkézik fel a másik embert vele. Olyan van, hogy nárcisztikus személyiségvonásai vannak valakinek (sajnos a mai világban egyre gyakrabban, lásd mit tesz az önzés, egó és empátiahiány), és az is elég gáz egy kapcsolatban. De az magában még nem személyiségzavar, hanem jellemhiba. Tehát a kérdésedre válaszolva, az hogy személyiségzavarosokkal lenne a tele az online társkereső, azt nem hinném. De azt hogy csomó nem rendes ember is van fent, meg csomó hazug, aljas ember, és az hogy vigyázni kell a társkeresőn, az a része szerintem egyértelműen igaz.
szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő ki?


De ez egy bő 10 éve kezdődő folyamat.


Semmi új nincs abban, hogy neten egyre több a kettyós.


Ellenben nálam anno pár évvel előbb dzületettek, akik a chat korszak dicső részét megélték, még netes kapcsolatból is akár házasság lett.

szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!