Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni pszichop...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni pszichopata, avagy antiszociális személyiségzavaros csajokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a pszichopata csajokat.

2020. aug. 4. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2020. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Az a nő nem pszichopata, hanem egy idióta.


A kérdésre válaszolva pedig, Miért akarsz pszichopatával ismerkedni?


Általában nem lehet őket felismerni, ez az egyik, a másik, hogy kizsigerelne téged előbb utóbb anyagilag vagy érzelmileg, attól függ mire gerjed és mennyire kattant, arról nem is beszélve, hogy sokkal kevesebb női pszichopata van mint férfi!

Gyakorlatilag nulla az esélyed ilyen lánnyal ismerkedni!

2020. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egyet, hát...Nem olyan, mint a filmekben, a valóságban nagyon nem tetszene neked egy ilyen ember.
2020. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tuti nem ismertél, akire te azt hitted pszichopata azt maximum valami borderline-os csaj lehetett, és ezt azért írom, mert a borderline személyiségzavarnál van olyan időszak pár napos, amikor "átmennek pszichopatába", de nem azok. Amúgy nők között tényleg kevesebb, hiába szeretnétek az ellenkezőjét hinni.
2020. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
DE! ez nem jelenti azt, hogy nem találkoztál már pszichopata lánnyal! csak nem valószínű hogy ismerkedne, mondjuk pont veled, tudod mit? legyen 25% az esélye annak, hogy kifogsz egy pszichopata lányt. Így már jó? 😃
2020. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Jó, nyilván nem tudom diagnosztizálni, nem vagyok pszichiáter.

Akkor úgy mondom, hogy 95%, hogy pszichopata volt, minden jel erre mutat. Mindenesetre sem őt, sem egy pszichopatát nem tudna a kérdező valószínűleg elviselni, nagyon gyerekes gondolkodás az, hogy "nekem bejönnek a pszichopaták".

2020. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Írsz párat utolsó? Milyen jelei voltak? Csak érdekel.
2020. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nulla lelkiismeret, érzelmi zsarolás, számító viselkedés, mások manipulálása kb hobbiként, büntetőügyek sora, ami nem igazán érdekelte stb
2020. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú ez így már azért necces, de hogy keveredtél össze vele?
2020. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár az a nagy helyzet, hogy minden emberben vannak pszichopata vonások, tehát sok emberre jellemző mondjuk a hazugság, vagy a manipuláció stb. viszont szerintem inkább borderline-os volt a csaj, mert azok is produkálják ezeket a tüneteket, ugyanis vannak átfedések a személyiségzavarok között!


olvastam már olyat, hogy pszichopatának hittek egy lányt mert késsel fenyegetőzött hogy megöli a párját ha elhagyja (túlzott féltékenység), meg egyszer nagyon kedves volt egyszer meg nagyon utálta (érzelmi hullámvasút), nem érdekelte semmi, az sem ha megbüntetik mert betört egy boltba és a kasszából ellopott x ezer forintot (olyan időszak amikor depressziós és ezzel oldja a feszültséget, ezért nem érez megbánást, nincs lelkiismerete) és mert érzelmileg zsarolta a barátját, hogy öngyilkos lesz ha elhagyja (birtoklási vágy), később pedig kiderült, hogy borderline személyiségzavara volt mivel ezek amiket zárójelbe tettem mind a borderline-ra igazak, a pszichopatákra is ugyan, de mivel kevesebb alapból a női pszichopata és intelligensebbek az átlagnál sokszor nem kapják rajta őket ezeken a dolgokon, úgyhogy szerintem akivel te együtt voltál az borderline-os volt ami viszont NAGYON GYAKORI a nőknél!

2020. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!