Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek komolyab Lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok eljárni szórakozóhelyekre mert ott nem érzem jól magam. Barátaim nincsenek magányos vagyok. Társasághoz nem tartozom. Nagyon szeretnék komoly szerelmet.

Nekem csak az internet marad?

29 Férfi

Szociális fóbiás is vagyok :(


aug. 31. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bárban
aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na van egy rossz hírem. Az internetes ismerkedést röpke pár év alatt nagyon, de nagyon elbaszták. Manapság már azok is sorra értetlenül koppannak, akik egykor félig meddig ebben nőttel fel, és ügyesek voltak benne, élőben és online is. Sőt, nagyon csúnyán ki lehet égni benne, olyan figurák lettek online és olyan lett a viselkedés, morál is.

Ha rám hallgatsz inkább hobbi irányokba próbálkozz. Olyan dolgokban amikben ügyes vagy, ahhoz keress társaságot első körben. Az se baj ha csak barátkozás eleinte, megtanít a normális alapokra az is, meg lesz társaságod és sikerélményed. Mert ha jól vettem ki, abba se vagy valami rutinos, és hát manapság egy párkapcsolatot felépíteni és managelni kifejezetten embert próbáló feladat. Meg nagy szerencse is kell hozzá hogy megleld azt, aki neked való. De ha eljársz ilyen hobbi közösségekbe, azzal javul a szociális fóbiád, javul a kommunikációd, hasonló embereket ismerhetsz meg, és idővel talán rajtuk keresztül ismerheted meg a megfelelő lányt is. És addigra jobban képben is leszel az emberi kapcsolatokkal, így már talán esélyed is lesz összejönni vele, ha jól csinálod.

aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!