Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek komolyab Lányokkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok eljárni szórakozóhelyekre mert ott nem érzem jól magam. Barátaim nincsenek magányos vagyok. Társasághoz nem tartozom. Nagyon szeretnék komoly szerelmet.

Nekem csak az internet marad?

29 Férfi

Szociális fóbiás is vagyok :(


aug. 31. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig ilyenkor a net marad vagy hobbik által.
aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

"Nekem csak az internet marad?"


Van egy rossz hírem: ilyen helyesírással még az SEM.

Mellesleg: ha szociális fóbiás vagy, minek neked párkapcsolat?

Egyáltalán: mennyire vagy képben úgy összességében az emberi kapcsolatokkal?

aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
pedig buliban vannak a legjobb csajok
aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
2es.. mért kell ez? Szerintem a kérdező helyesen ír, persze van 1-2 hiba, de nem embert ölt! Ilyen beszólások mért kellenek?
aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
#4: talán meglepő lehet számodra, de az íráskép elég pontosan visszatükrözi az illető általános intelligencia-, urambocsá' műveltségi szintjét. Ezek nem csupán holmi elszórt, egymással össze nem függő "elütésből" adódó hibácskák. És a szegényes szókincsről árulkodó megfogalmazás sem tűnt föl?
aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
#4: ja, igen: azért "kell ez", mert igen valószínű, hogy ez a kérdező is már megint egy felnőtt testbe szorult, követelőző óvodás. Valamit akar a nagy semmiért cserébe.
aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szóval nincsenek barátaid, gondolom nem is jársz el nagyon sehova és a szociális fóbiád miatt nem is mernél leszólítani senkit. Ha ezeken nem változtatsz, akkor igen, csak az internet marad.
aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

2 es nek


Attól mert valaki szoc. fóbiás (társaságban zavarban van, elpirul stb..) még ugyanúgy igénye van a szerelemre és a párkapcsolatra.

aug. 31. 18:14
 9/12 A kérdező kommentje:

A helyesírásomon miért kell itt lovagolni , érettségiztem én is anno.

Telefonról ha írsz gyorsan nem mindig a helyesírás a legfontosabb szerintem.

aug. 31. 18:15
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

#10: "érettségiztem én is anno"


Az írásképed alapján ezt NAGYON nehéz elhinni. Messze nem csak a helyesírásról van szó, hanem hogy mondaton belüli írásjelet (vesszőt) csak elvétve használsz, pedig az általad írt szövegben sokkal több helyen kellene. Emlékszel egyáltalán bármire is a középiskolában tanultakból?

aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!