Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek csendes lányokkal akkor ha nem szeretek bulizni és szórakozóhelyekre menni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Templomban
2023. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Logikailag ezt hogy hoztad össze?
2023. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha csendes lányt szeretnél, akkor nem is szórakozóhelyen érdemes keresgélni.

(csendes lény vagyok én is, egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam szórakozóhelyen, elég is volt)


Olyan helyen, ahol te magad is jól érzed magad, mert kellenek az alapvető közös pontok.

2023. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nagyszájú vagyok, és soha nem voltam semmilyen buliban.
2023. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Sehol, a csendes lányoknak is az extrovertált, bulizós, nagypofájú alfahímek kellenek.
2023. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
A csendes lányoknak se kevesebb az elvárása a férfi iránt (külső, pénz, tapasztalat) szóval ne keresd a kiskaput mert nincs.
2023. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Könyvtár?


Mármint nekem ezt javasolták, de még nem jártam sikerrel, mert nem merem megpróbálni Valamiért nem érzem helyénvalónak hogy zaklassak valakit, aki okkal ment oda, az ok pedig nem az hogy egy egy random idegen rámásszon.

2023. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tozser ***** válasza:
0%
A kérdésem az, NEKED mi az elképzelésed és TE hol keresel egy ILYEN lányt?
2023. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na ez engem is érdekel. Az én ötletem az, hogy valami közös érdeklődés alapján, de hogy hol? Erre tényleg nehéz válaszolni.
2023. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!