Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ajánlotok egy zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok egy zárkózott fiúnak, hogyan ismerkedjen lányokkal?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs olyan nagy baj velem. Csak ez a zárkózottságom miatt nem tudok embereket megismerni.

Járok pszichológushoz is, csak ugye ő szóban tud segíteni de ez nekem kevés.

Neten nincs szerencsém.

Előben meg hogy?

Minden lány egyből azt gondolja hogy ez egy beszqri gyerek, pedig nem így van ki tudok állni magáért csak az ismerkedés kezdő lépésével van gondom. Emberileg teljesen jó vagyok (alkalmazkodo ami sztem egy kapcsolatban nagyon fontos, betartom amit ígérek, stb)

Kinézetem sem visszataszító. Csak ez a zárkózottság😥 nem tudom leküzdeni.


2021. jún. 15. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is így volt régen. Egy megoldás van, nekiállsz ismerkedni sokat bármennyire is nehéz, és majd kialakulnak a képességek hogy fel tudj szedni valakit. Nkm 1 év intenzív csajozás csodákat művelt a kommunikációs képességeimben, hamarosan csajom is lesz az tuti.
2021. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről is a terapoddal, ő fog tudni segíteni a szorongásaid, a magszemélyiségedben meglévő gátlásaid feloldásában.
2021. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jarsz pszichologushoz, de o sem tud segiteni, akkor nem is olyan kicsi az a baj. Ha pedig nagyobb baj, akkor evek is el fognak telni, mire eredmenye lesz. Esetleg kereshetsz egy masikat. A problema ott van, hogy nem ferfinak neveltek, aki jon, lat, gyoz, hanem orok gyerek maradtal. Belulrol te is ezt latod, es kivulrol is igy kezel mindenki. Amikor toppantva mondod anyukadnak, hogy nem vagy mar kisgyerek, az nem nyero.
2021. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!