Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek barátaim, sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim, sokat vagyok itthon, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátnőt, de a személysiégem miatt nincs egyszerű dolgom. Dolgozom már ott nincs lehetőségem,társaságba nem járok. Biciklizni, meg kutyát sétáltatni szoktam de szintén nem tudok ott sem lányokkal ismerkedni.

Hogyan lehetne így barátnőm?

Összejönne velem egyáltalán lány ha ilyen zárkózott vagyok?


2021. máj. 27. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj Tinderre! Kiírod a profilodba, hogy milyen vagy, milyen hobbijaid vannak, és hogy milyen lánnyal szeretnél megismerkedni.
2021. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Társkereső.
2021. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincsenek barátai, annak baromira nem a társkeresésbe kellene először belefognia. Amúgy meg ennyi évvel az általános iskola után már jócskán ideje lenne megtanulni vesszők mondaton belüli helyes használatát (más néven központozást), nem gondolod, kérdező?
2021. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ezzel 10 eve kellett volna foglalkoznod. A hogyan ismerkedjek kerdes mar nem a felnott parkapcsolatok rovatban kene szerepeljen.
2021. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 nekem sincsenek barátaim, mégis van bnőm. Bár én nem vagyok egy antiszoc, 4 fal között élő izé.
2021. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!