Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itthon miért nincsenek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon miért nincsenek ilyen külsejű pasik?

Figyelt kérdés

A leghelyesebb sportoló nekem Gabriele Detti, szerintem így néz ki egy igazán helyes pasi.

[link]

[link]



2021. máj. 23. 10:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Menj ki külföldre. XD??? :D
2021. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
52%
nekem egyik sem tetszik, tök átlagok és én láttam már hasonló pasikat itthon is.
2021. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ugyanaz van mindkét képen, akit írtam.
2021. máj. 23. 10:13
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jársz nyitott szemmel, azért "nincsenek" ilyen pasik Mo.-n.
2021. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Budapesten hol láthatok ilyen kalbierű pasit? Konkrét helyeket írjatok.
2021. máj. 23. 10:17
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
vannak, de keves. nem orszagtol fugg feltetlenul, jo pasibol sehol sincs sok (jo, talan skandinav orszagokban pl. tobb van, mint nalunk..)
2021. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%

Olaszban szerintem több ilyen pasi van. Kicsit olyan olaszos a beütése legalább is nekem.

Edző teremben lehet hogy vannak ehhez hasonló pasik itthon is. Azért nézz szét.

2021. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%
"Budapesten hol láthatok ilyen kalbierű pasit? Konkrét helyeket írjatok." Konkrétan? Hát konkrétan magán-, ill. közterületeken, valamint az intervallumokban. Mindegy, hiába, észre se veszed őket.
2021. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Olyan helyen te úgysem járhatsz, meg hát észre sem venne egy ilyen férfi tehát fel is adhatod.
2021. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%

Olaszország.

Tény hogy több a szép férfi mint Magyarországon de ez nem feltétlenül a genetikára fogható hanem a stílusra. Főleg hogy sokan alacsonyak is, többen mint a magyarok. Tudnak öltözni, tudják milyen haj és arcszőrzet áll jól nekik, nem híznak el, még a gyúrósok sem háromajtós szekrény méretűre gyúrják és hízlalják magukat, mert az nem fér bele a jobb cuccokba. Ezért itt nincs piacozógatyás, gagyipólós pasi akire farmert se lehet kapni, nemhogy dizájneröltönyt.

Ez az úszófiú azért még itt is kimagaslóan szépnek számít. De hasonló arckarakterű szép fiúk Magyarországon is vannak, csak jellemzően világosabb színekkel.

Nekem is egyébként az ilyen sötét tónusok a zsánereim, szóval természetesen a szerelmem sötétszőke/világosbarna és kékszemű 😂 Az exem igazi olasz külsejű volt, aki a gyerekem apja, és mivel én is az vagyok (nem olasz de sötét szemű és hajú), így a gyerek gyönyörű kis olasz minipasi már most is (9 lesz), esetleg várd meg őt, csak pár év 😀

2021. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!