Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült valakinek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek külföldi párt találni itthon hosszú távra?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol ismerkedtetek meg? Hol lehet ilyen férfiakkal ismerkedni?

2020. dec. 2. 01:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Nyelvi rész szerintem soha nem lesz olyan, mint azonos anyanyelv esetén. Szóval szerintem ha kommunikáció fontos akkor nem olyan jó irány eleve. De van kinek nemnolyan fonotos persze.
2020. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
27%

Én nem érzem ezt járható útnak. Esetleg abban az esetben, ha a másik fél tanul meg magyarul. Én is tudok ugyan angolul és minimálisan németül, de nem érzem jól magam, ha ezek egyikén kell kommunikálnom.


Elvész a beszédemből az a választékosság, amit a magyar nyelvben már sikerült elérnem. Az pedig nem tetszik, hogyha ott csak ilyen leegyszerűsített mondatokban beszélgethetnénk. Így is tervben - és folyamatban - van a megfelelő töltelékszavak megtanulása a részemről, hogy az angol nyelven történő megszólalásaim idézzék az eredeti magyart.

2020. dec. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Edricus, mit érzel járható útnak?

Erre esetleg válaszolnál?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. dec. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Három nyelven beszélek folyékonyan. Így nekem ez nem jelentett problémát. Külföldi a férjem, az ő országában élünk. Viszont hogy te Magyarországon hol találsz - pláne jelen helyzetben - külföldi férfit az jó kérdés. A nyelvtudás valóban fontos mert akadozó idegen nyelvtudással nem fog menni. Hiszen egy párkapcsolatban felmerül sok megbeszélnivaló tényező, amin bizony nem segít ha a kommunikáció csak döcög.
2020. dec. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%
Miért férfiak? Én férfi vagyok és volt már külföldi barátnőm itthon Magyarországon.
2020. dec. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

A nyelvtudással nincsen problémám több nyelven beszélek folyékonyan. Nem feltétlen maradnék itthon de most még nem tudok költözni, mire viszont esedékes lenne szeretnék egy párkapcsolatot, mert nem akarok kifutni az időből.


28N

2020. dec. 2. 07:01
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Itthon nem. Nem is làtok külföldit
2020. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
Micsoda ambíciók, külföldi pár, kifutok az időből, költözés a fickóhoz, nem talál magának senkit. A független, erős nő. :D
2020. dec. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Noren1989 ***** válasza:
85%
Költözz ki most, aztàn majd lesz ott hapek.
2020. dec. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
Amikor független erős nőként annyira életképtelen vagyok, hogy nem tudok külföldiekkel ismerkedi 😂
2020. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!