Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült valakinek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek külföldi párt találni itthon hosszú távra?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol ismerkedtetek meg? Hol lehet ilyen férfiakkal ismerkedni?

2020. dec. 2. 01:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
31%

Az a terved hogy hozzámész egy gazdag, külföldi fickóhoz akihez oda is költözhetsz. De persze lassan kifutsz az időből mert ha betöltöd a 30-at akkor a korod miatt már nem tudsz hozzádörgölőzni senkihez.


Vajon miért támadják ezt a mentalitást? 🤷‍♂️

2020. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nekem bőven van pénzem, jó állásom, nincs rá igazán szükségem. Ez a tipikus magyar férfi mentalitás, amit most te is írsz. Nem, nem a pénz miatt keresnék külföldi férjet, hanem az olyan magyar férfi mentalitás nem igazán jön be ami neked is van többek között. Több magyar nőt ismerek, akinek külföldi a párja, hát nem véletlen.
2020. dec. 2. 14:00
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen is vannak külföldiek meg expat rendezvenyeken. Mondjuk ha van egy célország a fejedben en kifejezetten olyanokkal ismerkednek mert nagyobb eselye van hogy koltoznenek veled. De expatok anugy is gyakrabban koltoznek.

Es ertem amit írsz a magyar mentalitasrol azert vannak nagyon normalis pasik is, sot nekem eddig fokent magyar parjaim voltak de most egy 'kulfoldi' van (litvan). Mi itt kint ismerkedtunk meg (Angliaban). O kb a fel eletet itt elte le ami szuper volt olyan szempontból hogy pont a jo oldalat a közegnek magaba szivta. Toleráns, egyenloseg parti, udvarias. Nem derogal neki ha foznie kell, vagy a hazimunka fele, nem hiszi hogy az asszony verve jo, hogy az egyetlen erteken ha szulok, nem idegengyulolo es homofob. Aki szerint penzre vadasztam benne sajnos ki kell abranditsan, tortenetesen ugyanannyi penzt keresunk. Ha egy ilyen pasit találtam volna csak magyarban az meg tökéletesebb lenne.

2020. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%
Már megértem miért van itt 100 meg 100 külföldi pasikról szóló kérdés a gykn, hogy elveszik/elviszik a magyar nőket. Jogosan, láthatjuk a kérdező és még 1-2 külföldire vadászó kommentelő nő példáján...
2020. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, bocsi de miért lenne szabály, hogy a magyar férfinak kijár a magyar nő?? Ne haragudj de nem, arról nem tehetek, hogy a magyar férfiak sokszor életképtelenek. Egyébként bőven tudnak magyar nők közül választani mert sok nőnek nincs választása, ha akarná sem, ezzel kell beérni, ami itt van.
2020. dec. 2. 20:37
 26/30 anonim ***** válasza:
62%
Nincs valasztasa? De, a magyar nők ha nem kapnak jopasit, akkor inkabb egyedul maradnak orokre.
2020. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Noren1989 ***** válasza:
2020. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%

#24

Szoval szerinted ertheto hogy 100 kerdes van (kb mindig ugyanaz irja ki mondjuk) arrol hogy a külföldi ffiak vadasznak a magyar nőkre hiszen van itt egy azaz egy kerdes ami szamodra ezt bizonyítja? :D tok logikis.

2020. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
41%
Valszeg nem csak 1 férfi írja ki ezt az elmúlt 8 év óta (azóta látom).
2020. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

26-os

Jól is teszik, ne adják lejjebb az igényeket, én is inkább maradok egyedül, jobb mint megelégedni valakivel, akivel nincs kémia és a mentalitásunk sem passzol.

2021. jan. 2. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!