Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült valakinek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült valakinek külföldi párt találni itthon hosszú távra?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol ismerkedtetek meg? Hol lehet ilyen férfiakkal ismerkedni?

2020. dec. 2. 01:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Igen sikerült, es kepzeld, itt a gyakorin ismerkedtunk meg.
2020. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%
#1 vagyok. én is nagyon jó vagyok angolból, de ennek ellenére sem ugyanaz. Az, hogy tudok információt cserélni az nem ugyanaz, mint amit magyarul művelek nyelvileg. A szókincs sem ugyanaz és a nyelvi szerkezetek csavargatása erre arra meg pláne. Szerintem ha belenéz az ember valami angol szépirodalomban, amit brutál nagyon szókinccsel írtak akkor pl elég jól látja, hogy mi az ami nincs meg ösztönösen. Vagy egy baráti társaságba elmegy, ahol össze vissza poénkodnak mindenféle fura dolgokkal. szerintem ezek a dolgok keveseknek vannak meg egy másik nyelven. És ha választhatok, akkor az az ember aki legközelebb van hozzám ott ez inkább kihagynám ezt a távolságot. De amúgy ha totál szerelmes lennék az felül tudná ezt írni. de az, hogy direkt ezt keressem az nekem pl sok. De nyilván másnak nem. írtam, hogy ez ember típus függő lehet, hogy ki mit igényel kommunikáción belül.
2020. dec. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

8-as


Magyart találnék magamnak bőven itthon, de nem szeretnék, más mentalitás, életfelfogás (éltem külföldön).

Egyébként nem tudom miért támadsz rögtön, szerintem teljesen objektív kérdést írtam ki.

2020. dec. 2. 10:58
 14/30 anonim ***** válasza:
64%

Multinál dolgozom, és elég sok kolléganőm gyúr folyamatosan a külföldi kollégákra, sokaknak az az életcél, hogy fogjanak egy külföldi pasast.



Akinek összejött, a külföldi pár, ők is inkább azokból kerültek ki, akik nem kifejezetten gyúrták a dolgot, hanem így alakult.


Akik viszont kifejezetten erre hajtanak, azoknak a többsége marhára pofára esett. Ugyanis az, hogy a pasi külföldi felülír a szemükben egy csomó tényt, olyan tulajdonságokat, amiket egy magyar férfiben nem fogadnak el, a külföldinél magasztalják (ez a tipikus, a magyar az erőszakos a külföldi az férfias, a magyar az semmibe veszi a nőt, a külföldi az hisz a hagyományos értékekben).


A végeredmény az, hogy pár év után sírva menekülnek, mert kiderül, hogy bizony az mégsem férfias, hanem erőszakos, mégsem hagyománys értékrendű, hanem parancsolgató.


Lehet, hogy érdemesebb párt a fontos értékek alapján választnai és nem az útlevele miatt?

2020. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
27%

Micsoda ambíciók, külföldi pár, kifutok az időből, költözés a fickóhoz, nem talál magának senkit. A független, erős nő. :D


Majd minden nő ilyen, vagy külföldi tehetős pasit akar, hogy az eltartsa őt (hiába kesel 700-800 nettót külföldön a nő, ha a hapsija 2.5 milliót, az igenis eltartás kategória akárhonnan is nézem).

2020. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
31%

Multinál dolgozom, és elég sok kolléganőm gyúr folyamatosan a külföldi kollégákra, sokaknak az az életcél, hogy fogjanak egy külföldi pasast.


Így van, én is ezt látom. Exem is ilyen volt, lett egy jó diplomája, már nem elégedett meg a mérnöki 6-700 nettós pasikkal, Ibizáról keresett spanyol férjet magának, aki még el is jött hozzá magyarba és itt van egy hatalmas szállodája és abból milliók folynak be a pasinak, a csaj meg él mint Marci a hevesben.

2020. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%
mucika, érd be egy sugar daddy vel, nem kell neked külföldi pasi
2020. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szüleim kb 25 éve találkoztak, apám külföldi anyám magyar és anno énekkarban ismerkedtek meg... De nénikém barátnőjének a férje pl Svájci és van egy Indiai is, szóval sztem Budapesten van rá a legtöbb esély méghozzá Egyetemeken.
2020. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ja hogy a kérdezőnek csak a milliós fizetésű férfi elég már. Így már mindent értek.
2020. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem a fizetéssel van gond azzal nekem sincs gondom. Valószínűleg külföldön élnék majd, a másik pedig teljesen más egy vegyes kapcsolat, nekem az átlag magyar mentalitás sem jön be (itt most nem a férfiakra értem elsősorban, hanem általánosságban).
2020. dec. 2. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!