Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, ha nincs miből választani?

Figyelt kérdés
Körülöttem szinte mindenkinek van vagy az utóbbi időben lett valakije, és nem tudom hol ismerkedtek meg. Tudnátok helyeket javasolni?
2021. jún. 6. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ne csak helyben keress úgy nincs értelme. Én társkereső oldalakon szoktam és az egész megyére keresek, kb 100 km távolságot.

Ha helyben keresnék esélyem se lenne. Hiába írom azt hogy edzoterem vagy kávézó ha tudom, hogy akiket ott látok már ismerem ( vagy tudom ki ő) és vagy foglalt vagy nem jön be

2021. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de eddig milyen tapasztalataid vannak a társkeresőkkel? Mert én megmondom őszintén, olyan pofáakt látok ott, hogy az ellenségemnek nem kívánnám. A másik kedvencem pedig a full retard, aki még gyereket is akar. Valahogy a célcsoportom nem ott ismerkdik, de akkor hol?
2021. jún. 6. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Nincs ilyen, hogy célcsoport szerinti én látok ott mindenféle embereket, korban és stílusban és mindenben .... az, hogy gyereket akarnak e nemtudom. Nekem ez vált be, még mindig mert munkahelyemen nincsenek férfiak, kisvárosban élek itt és a közeli környéken mindenkit ismerek, nincs hol ismerkedni.

Voltak jó tapasztalatok is , egy 3 éves kapcsolat.

2021. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

" Mert én megmondom őszintén, olyan pofáakt látok ott, hogy az ellenségemnek nem kívánnám."


Van egy olyan érzésem, hogy te is ezen emberek táborát gyarapítanád.

2021. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehol, nyugodtabb lesz az életed, ha hagyod az egészet a fenébe és inkább értelmesebb dolgokkal foglalkozol. :)
2021. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!