Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos nőnek hány mathce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos nőnek hány mathce van a tinderen?

Figyelt kérdés
aug. 27. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki...meglátod. egy kamu profillal.
aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt tapasztalom, hogy nagyon sok férfi válogatás nélkül húzza jobbra a nőket. A nők pedig általában válogatnak.

Így fordulhat elő, hogy match után rögtön töröl valaki, vagy még inkább, hogy megvan a match és nem ír egyáltalán.

aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amikor 2021 -ben próbáltam, a ronda nőnek több matche volt, mint a top férfinak és irogattak is rá.


“megvan a match és nem ír egyáltalán.”:


Lehet hihetetlen számotokra, de blackpilled incelként nálam is várakozik pár kövér nő match. Azért nem írok rájuk, mert jóval szintjük felett választottak. Ezzel nem vagyok szemét, mert így meghagyom az esélyt nálam csúnyább, esetleg kövért férfiaknak.

aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13


Nem vagyok túlsúlyos. Normális, széparcú, tanult nő vagyok. Mondjuk értelemszerűen én is úgy szinten belül választok. Így valószínűleg ezeknek a férfiaknak bőséggel van match, nem kerülök sorra éppen.

aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!