Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsonkeresetű 38-40 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsonkeresetű 38-40 közötti incelként hogyan ismerkedjek csinos 30-35 közötti értelmiségi nőkkel?

Figyelt kérdés

aug. 18. 19:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%

“De tudatos. Bántalmaztak fizikailag és lelkileg is, még sem mondom azt, hogy minden férfi egy erőszakos állat. Mert van annyi eszem, hogy egyént és nem tucat embereket látok mindenkiben.


Tehát bántalmazott egy alfa szívtipró chad és vagy annyira eszes, hogy nem tartasz mindne alfát bántalmazó görénynek, ellenben az incelekről szinte semmit sem tudsz de ennek ellenére mind ugyanolyan bántalmazó és nőgyűlölő, ráadásul szándékosan, mert nincs jobb dolguk?? Wow. Azért ez durva.


“ Pont most ecsetelted, hogy tudatosan gyűlölik a nőket és jogosnak érzik, hogy gyűlöljék őket.


Azt ecseteltem, hogy ennek volt egy előzménye. Ha gimiben számtalan szerelmes levelet kaptak volna az osztály csinimenőlányaitól akkor 100%, hogy nem lennének incelek. Csakhogy ilyesmiről szó sem volt, a szerelmes levelek mind kizárólag szögletesfej Ádámkához voltak címezve, aki szünetekben szeretett dicsekedni magáról és olykor még megszivatni az osztály “lúzereit” is. Ilyen előzményekkel már csak rá kellett véletlen bukkanniuk az incel ideológiákra és máris kész az incel.


Ilyen egyszerű: előzmények plusz incel ideológiák. Passzolnak mint csavarra az anyacsavar.

aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem bajok vannak a fantáziáddal. Olyan kifejezést, hogy alfa és chad is csak ti használtok. Egy szóval nem írtam, hogy párkapcsolati bántalmazás volt.

Illetve soha senkinek nem írtam szerelmes levelet. Tanulással voltam elfoglalva. Képzeld, nem nagyon mentek a szerelmes levelek. De volt egy kedves srác. Kedveltem. De a barátnőmet szerette, aki nem jött vele össze. Pár hete láttam és iszonyatosan boldog volt a barátnője mellett, aminek roppant módon örülök, mert tényleg akkor volt velem kedves, amikor szükségem volt rá. És nem mint fiú, hanem mint barát.


Viszont a te logikád alapján mivel nem voltam csini csaj gimiben és nem kaptam szerelmes leveleket, sőt, akik tetszettek fiúk másokkal jöttek össze, most utálnom kéne minden pasit és követelnem kéne, hogy a legjobb testűek legyenek az enyémek, mert nekem az jár? (Amúgy sem érdekelnek a kettőt gyúr, egyet lélegzik kategóriás férfiak.)

aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

22-es ezen hatalmasat röhögtem:

"De volt egy kedves srác. Kedveltem. De a barátnőmet szerette"


Ez kérlek szépen a Chad definíciója. A top 5-10 ( némelyek szerint 20 ) %-a a férfiaknak, amire kb minden nő vágyik sóvárog.


Te is csak Chadben vagy képes gondolkodni.

aug. 19. 19:51
 24/31 anonim ***** válasza:
A legjobb testű férfit ide 😂😅
aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező az kimaradt neked, hogy akit ő szerett, annak meg ő nem jött be. Szemellenzősen élitek az egész nyomorult életeteket? A kedveltem nem jelenti azt, hogy szerettem annyira, hogy egy életen át depressziós legyek.
aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Veletek hülyeség leállni beszélni. Teljesen a kis zárt világotokban éltek ahol mindenért a nők felelősek, mert nem fekszenek a lábaitok elé.
aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

25-ös: ha olyat szeretünk akinek be se jövünk az eléggé orvosi eset. Az más hogy tetszik de hogy szeretünk? Ez szimplán hormonális.

Nők...csak Chadben gondolkodtok...



38F incel

aug. 20. 02:37
 28/31 anonim ***** válasza:
82%

"ha olyat szeretünk akinek be se jövünk az eléggé orvosi eset"

Nahát, akkor beismered, hogy az incelek orvosi esetek?

Definiálnád, mi az a chad?

aug. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
17%

28


A chad az a jo külsejű srác akibe már 14 éves korától folyamat zúgnak bele a lányok pedig semmit sem csinál csak megjelenik és virítja a külsejét. Gyakran váltogatja a barátnőit mert megteheti, elé gyakori nála, hogy csak használja a nőket szexuális célra, gyakran szíveket törnek össze és miattuk sírnak a nők az incel barátjuk vállán, hogy nincsenek is már normális pasik (nem, az incelt akinek a vállán sírt nem tekinti pasinak).

Felnőtt korban meg már a nagyon felduzzasztott egójának köszönhetően tovább gyűjti a skalpokat addig amíg meg nem állapodik egy nőnél úgy 30-35 évesen, de általában házasságban is van szeretője több. Jellemző, hogy elválnak és 2-3-szor újra házasodnak. Jellemző a több gyerek több különböző nőtől, akikről gyakran nem is tud és akiket sokszor egy bétajani nevel fel a társadalomnak.

aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nos rossz hírem van 28-as: a férfi társadalom nagyja nem ilyen.
aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!