Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már olyat vagy hallottatok már olyanról, csóró csúnya kövér férfinek csinos vonzó barátnője volt vagy csúnya férfiak volt már csinos barátnőtök?

Figyelt kérdés
aug. 16. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Na szóval a végkövetkeztetés az, hogy a szép nők tudják, hogy értékesek, és nekik nem kellenek a lúzerek."


Az értékes embereket nem cserélik le, és nem csak kirakatnak kellenek, és utána kukázzák.

aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk eleve nem is értem, hogy ez a kérdés milyen indíttatásból íródott ki?

Pusztán érdekességként?

Vagy valaki abban reménykedik, hogy így lehet insta modell barátnője?


Nem értem a kérdést.

aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%

"Önbizalom kéne"



Kene, de honnan? A sorozatos elutasitasbol?



40F incel

aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen van mint a fordítottja, viszont kérdező te olyan sokszor megkérdezed szóról szóra ugyanezt a kérdést, hogy erősen kétlem hogy a személyiségeddel ne lennének komoly bajok. A helyedben nem reménykednék.
aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én 17 éves koromtól 25 éves koromig voltam együtt egy férfival … férfival? Ömmm. Fiúval. 17 évesen pattanásos tini voltam senkit nem érdekeltem, ő volt az első kapcsolatom, de aztán idővel kivirultam.

A szépség relatív, de rengetegen udvaroltak nekem akkoriban, nagyon foglalkoztam a külsőmmel, sok komplexusom volt. Ezáltal mindig odafigyeltem, hogy szép legyen a bőröm, a hajam, nagyon szexin öltözködtem.

Ez a fiú pedig egy 170 cm, 108 kg szemüveges pancser. Nem akarom bántani de tényleg az.


A gyerekkori traumák miatt tartottam ki mellette, amúgy sokszor megalázott, volt, hogy meg is ütött, mikor összeköltöztünk én tartottam el. Mai fejjel (30 vagyok) már rég túl vagyok rajta. Látom, hogy csinos voltam akkor, és nem erdemeltem azt amit kaptam tőle. De valamiért nagyon idealizáltam akkor, azt hittem mást nem tudnék megszerezni. Ő még ma is a szüleivel él, nem is volt utánam barátnője, egy értelmetlen hobbira költi az összes pénzét, és ma már bottal sem piszkálnám.

aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 14-sel. Állandóan felteszed ezt a kérdés időnként és a válasz ugyanaz. Neked a fejeddel van probléma. Reménykedsz, hogy hátha kövéren csórón akad egy szép nőd, csak neked ne kelljen változtatni. Ha nem változtatsz nem is lesz. Hiába nyafogsz itt.
aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%
Én csóró és csúnyaként (kövér pont nem vagyok) voltam már több szép nővel is, úgyhogy ja...Ennyi.
aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Jó személyiség meg önbizalom mi.

Süket duma, ez nem így működik.

A jó csajok kapósak, ezért megtehetik hogy magasra tegyék a mércét.

Nem fognak egy ronda csávóval összejönni.

aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Csak azonos adottságú párokat ismerek. Van sok szép nő ismerősöm nekik helyes párjuk van, a kevésbé szépeknek kevésbé helyes a párjuk is. De szerintem ez nem válogatás kérdése, egyszerűn spontán alakul a vonzalom a hasonló emberek között, teljesen természetes, hogy valaki hozzá hasonló kategóriára kapja fel a fejét. Gondolj bele valaki minden nap látja magát a tükörben, ez rögzül és párként nyilván valami hasonlóra tud asszociálni ahhoz amit minden nap lát a tükörben önmagaként.
aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18. Igen ám csak hiány van a jópasikból ugyanis jóval több a jó csaj mint jó pasi, így kénytelenek lejjebb adni az igényeiket és lejjebb is adják szerintem is jönnek össze ronda férfiakkal jó csajok
aug. 16. 17:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!