Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általánosságban véve mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban véve mennyire fura külső és belső szemszögből az, hogy egy kapcsolatban a lány magasabb(akár egy 10 centivel)?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is a magasabb nők tetszettek, bár én magam sem vagyok nagyon alacsony, legjobb tudásom szerint 180+ cm környékén lehetek. A nők ilyen 180-190 cm (vagy annál feljebb:) ) magasságban mennyire szokták zavarónak találni, ha a férfi a kisebb a kapcsolatban?
aug. 16. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Aki nem válogathat beéri ezzel.
aug. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Ma már nem olyan feltűnő (semmi sem).
aug. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de ha a feleket nem zavarja, akkor rendben. Nem kell senki véleményét sem figyelembe venni. Fő a boldogság.
aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Férj, feleség. A férj rocksztár.

aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert szokatlan, ha nő sokkal magasabb a pasijánál, de azért előfordult már ilyen is.
aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Ismerek ilyen párt, boldogan élnek. Én sose jönnék össze nálam magasabb nővel.
aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külső szemlélőként nekem ez sosem volt egyáltalán fura más párok esetében. És habár nagyon nagyon ritka a nálam alacsonyabb srác (életemben kétszer találkoztam kb. ilyennel), én simán összejönnék eggyel, ha úgy hozná a "sors".
aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Furcsa kb. mindenkinek, de van olyan magasság nőnél is, amikor már neki is mindegy.


Én egyszer csókolóztam egy buliban egy tőlem magasabb lánnyal. Mit ne mondjak, fura volt! Egy német csaj volt, nagyon bejött amúgy. Sajnos, nem lett több. Pedig vízszintesen már mit számít, ki a magasabb. 😂

aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!