Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyább, (molettebb) alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább, (molettebb) alacsony nőknek miért annyira fontos a férfi magassága?

Figyelt kérdés

Tinderen egy csaj nem akar velem ismerkedni, mert nem elég neki, hogy csak 15 centivel vagyok magasabb (ő 155). Bőven belefér egy magassarkú is, nem is szép, dohányzik is.

De közölte, hogy 10 centi az 10 centi. Aki szerint kam

Egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy alacsony nők miért akarnak 180 fölötti pasit maguknak, ha nem ütik meg azt a mércét ahova ők valójában predesztinálva lennének.


Tud erre a jelenségre valami normális (szexuál)pszichológiai magyarázatot adni?

Hogy lehet így akkor alacsony pasiként ismerkedni nőkkel, ha full alacsony lányok is kikosaraznak a magasságom miatt?



aug. 13. 20:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
28%
#10 és mit kell ezen folyton magyarázni? 8 vagyok. Itt oké, de hidegen hagy màsokat valójában, kivel bújik a másik ágyba.
aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
28%

11.


Kivéve, ha kövérrel, mert akkor "fúúúúúj, azt ne csináld már!" - zengi a nép.

aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
56%

Magasról letojom, kinek mi a fúj

.

aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
52%
#11 Mert szeret a kapcsolatáról dumálni és ebbe beletartozik, hogy mennyire tetszik neki az a "nagy test" 😂
aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
14%

14.


Csak hergeli a többieket, provokál, valószínűleg kamu ez előadott kapcsolata.

aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
50%
#14 semmivel sem másabb, mikor valaki azt ecseteli, neki mekkora farok kell. De a lista végtelen. Nekem is van két kolleganőm, napi szinten hallgatom, hogy ilyen-olyan pasi és a többi undormány.
aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
43%

Volt egyszer dolgom egy alig 150 centis csajjal, aki minden igyekezetem ellenére frienzone-ba akart rakni, szerencsére nem hagytam.


Addig nyösztettem míg végül kibökte, hogy az alacsony pasiknak szerinte kicsi a pcsük és a ő a lankadtan is impozáns húskolbászt szereti. Utána elhajtottam annyába.

aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
#17: Hihetetlen mennyi bunkó ostoba nő él. Hogy lehet a két tulajdonságot (pénisz, magasság) ennyire párhuzamba állítani?
aug. 13. 21:17
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

#18 mindent mindennel párhuzammal állítanak az emberek már. Pl csak egy érettségid és/vagy szakmád van? Akkor egy buta, lusta suttyó vagy.

Pénisz-magasság, duciság-kis pénisz, egyszerűen minden.

aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
67%

A pici nők kapósak, sokan odavannak értük. Az a valódi predesztinációjuk, hogy nagyobb kosárból meríthetnek, mint egy magasabb csaj.

Az a mérce, amit szerinted nem ütnek meg, csak a vágyálmaidban létezik.

aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!