Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyább, (molettebb) alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább, (molettebb) alacsony nőknek miért annyira fontos a férfi magassága?

Figyelt kérdés

Tinderen egy csaj nem akar velem ismerkedni, mert nem elég neki, hogy csak 15 centivel vagyok magasabb (ő 155). Bőven belefér egy magassarkú is, nem is szép, dohányzik is.

De közölte, hogy 10 centi az 10 centi. Aki szerint kam

Egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy alacsony nők miért akarnak 180 fölötti pasit maguknak, ha nem ütik meg azt a mércét ahova ők valójában predesztinálva lennének.


Tud erre a jelenségre valami normális (szexuál)pszichológiai magyarázatot adni?

Hogy lehet így akkor alacsony pasiként ismerkedni nőkkel, ha full alacsony lányok is kikosaraznak a magasságom miatt?



aug. 13. 20:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Neki ez kell. Neked meg más. Fogadd el és lépj tovább.
aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, 185 cm vagyok és így se megy az ismerkedés az ilyen típusú nőkkel...
aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#2: Atyaég! Ne mondd, hogy még az se elég nekik! Mi a lóf***? Hogy kezeled az ilyen helyzetet?
aug. 13. 20:24
 4/35 anonim ***** válasza:
10%
Mindig a magasságon rugóztok, pedig a nőknek az alkat számít. Ott is igazából egy nyerő van, és az az izmosan vékony és nagyon vékony minden más bukó. 1-1 csodabogár még van, akinek az extra izmos is bejön, de minden más (átlagos vagy attól nagyobb) automatikus bukó.
aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az extra izmos vagy az izmos, de kicsit aputestű jön be és pont a vékony és a vékony izmos nem. Akkor ezek szerint csodabogár vagyok? Vagy csak kellőképpen öreg már 40+-osan? 😅


Amúgy ízlések és pofonok, nem lehet általánosítani minden alacsony nőre.

aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
12%

5.


A legtöbb esetben egyetértek az utolsó mondatoddal, kivéve a testalkat témát. Nincs olyan nő a világon, akinek a kövér férfiak bejönnének. Nem hogy kevés, vagy ritka, hanem nincs ilyen. Ha valaki itt ezzel jön az általában troll aki direkt provokál.


Sosem volt és sosem lesz ilyen. Elfogadja, ha a férje elhízik, de csak ha mikor megismerte, még nem így volt (nem is tudott volna vonzódni hozzá ez esetben). De azért akihez vonzódni is lehet, az vékony. Mindig.


Lehet idősebbeknél ez változik, miután már nem élnek szexuális életet és nem lesz fontos a külső vonzalom. De +40 még azért nem ez a kategória...

aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, 165 és 180 között van 15 centi! Azért mert meg vagy sértve, nem kell félrebeszélni, csak kicsit magasabb pasit szeretne, nem biztos hogy pooont 180-at minden egyes nő.


Amúgy meg ha olyan jó egyéb képességeid, készségeid, stílusod, kisugárzásod, beszélőkéd lenne, simán mennének rád a csajok, de biztos ez sincs meg hozzá. Ne fogjatok mindent a magasságotokra. Persze olcsó kifogás.

aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
#6 pedig van. Én sem vagyok vékony (173/75), de egyszerűen odavagyok a nagydarab pasikért. Volt már vékonyabb testalkatú barátom, jó volt vele a szex és tetszett is. De egyszerűen nekem ölelkezni, odabújni jobban esik egy nagyobb pasihoz, 110-120 kiló kb, de a jelenlegi partnerem 187/140. Imádom az ágyban is.
aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
6%

8.


Ez aranyos történet, de sajnos csak az, és semmi több :(

aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

#9 Pedig van ilyen, egyik csaj ismerősöm. Folyton magyarázza is, nekem már a tököm kivan vele 😂

Az viszont fix, hogy marha ritka...

aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!