Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tényleg sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tényleg sokkal könnyebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm aki mások szerint tök csúnya, oké vékony de ilyen szemüveges nem csinos nő. Mégis izmos helyes vonzó férfi barátai voltak.

Én is is ilyen formájú férfi vagyok mégis 9 éve egyedül...


aug. 7. 20:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Kamu. Én valóban vékony, de tök csúnya vagyok. Nemhogy izmos, helyes, vonzó férfiak, hanem 10 év 3 hónap egyedüllét van a hátam mögött.

Nőként is csak annak könnyebb, aki szép. Aki nem, annak még szex is max. valami iszonyatos alakkal jönne össze. Szex...? Önző beleürítés pár perc alatt.

Egyébként az is igaz, hogy nekünk nem "szabad" kezdeményeznünk. Nekem csúfként pláne nem, engem nem egyszerűen leértékelnek, hanem kiröhögnek és durva alázások kíséretében zavarnak el. Úgyhogy lehet várni, ki jön. Hozzám ugye senki, max nagy ritkán valami kattos/pusztulat fazon, bár már azok is leszoktak róla, biztos mert "öregszem" (33). A szép nőknél meg változó, de egyre kevesebb férfinak van mersze élőben kezdeményezni, inkább neten bohóckodnak.

aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lenne már könnyebb? Ezeket is csak a szánalmas, lúzer pasik mondogatják akik csak szenvedni tudnak.

Amikor írják, hogy mert a nőknek annyian írnak, hogy válogatni is tudnak….csak közlöm azok a fiúkák nem kapcsolatot akarnak leginkább hanem szexet…..semmi többet. Nos ha nektek ez elég es ennyivel magyarázzátok, hogy a nőknek mennyivel könnyebb….. chh


Az a baj, hogy az átlag és még az átlagalatti férfi is jóval magasabb kategóriájú csajt akar magának. Így még azt mondanám, hogy talán picit a nőknek nehezebb. Azért a nők előbb leállnak egy átlagosabb fiúval mint fordítva. Nézz körül a világban. Alig látni olyan párt ahol a férfi fényévekkel jobban néz ki mint a nője….fordítva viszont rengeteg pár van ahol a nő sokkal szebb.

aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként nekem ez az "annyian írnak" mint érv nem csak az írogatók minőségének elegáns figyelmen kívül hagyása miatt vicc... Még a mennyiségben is tévednek, akik ezzel jönnek! Mert hol írogatnak? Társkeresőn? Miért magától értetődő, hogy minden nő fenn van? Instán? Ugyanez. Oké, fb/messenger a többségnek tényleg van. De ott mi alapján írnak? Gondolom, kép. Nekem nincs kirakva kép magamról, mert csúnya arcú és rendkívül antifotogén vagyok, ezt nem "mutogatom", nem égetem magam. Nyilván nincs is semmi írogatás. Csak ugye ilyenkor mindig azokból a csajokból indulnak ki, akik jól néznek ki, szép arcúak, lehet róluk jó képeket csinálni, és raknak is ki magukról általában nem egyet, néhányan még azt is jelzik, hogy egyedülállók, esetleg aktív tagjaik bizonyos csoportoknak.
aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
De nem tűnik úgy, hogy a médiában is azt hangsúlyozzák legtöbbször, hogy a nőknek jó egyedül és a klasszikus családmodell csak a patriarchális elnyomás eszköze volt? A férfiak közül sokkal többen szenvednek az egyedülléttől, vagyis akkor elvileg nekik több a negatív tapasztalatuk az ismerkedésben, mint a nőknek.
aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Ja lehet tobb a negatív tapasztalat, mert magasra teszik a lécet. Nyílván csalódni fognak, ha folyamat a kis 10/10es csajszik után kajtatnak. Nem egy ilyen fiú ismerősöm van….nem egy jó faszi de mindig ezeket az insta csajokat találják meg, csalódnak folyamat, mert nem felelnek meg nekik, na aztan jön az, hogy a nőknek miért ilyen nagy az elvárásuk? De az eszükbe nem jut hogy valszeg nekik az….észre kellene venni az átlagos lányokat aztán nem lenne ennyi kellemetlenség. Csak hát már egy 10/3-4es faszi is minimum 10/7-8as nőt akar….sőt van hogy az is kevés.
aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez sztereotípia, biztos vannak ilyenek is, de szerintem általánosságban nézve a nők sokkal inkább válogatnak, mint a férfiak. Itt az oldalon is ha elolvasod a kommenteket sokkal több nő ír becsmérlően a férfiakról, hogy "selejtek", mint fordítva. Meg azt is írják aránylag sokkal több szép nő van, mint férfi.

Az tény, hogy mindkét nemnél a szépek kapnak több érdeklődést,

aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
09:17-es….egy oldalt nézünk? Mert szerintem te totál mást olvasgatsz. Pont, hogy a férfiak azok akik folyamat piszkálják, hibáztatják és ócsárolják a nőket. Hetente több kérdés szokott lenni, hogy csúnya vagyok stb stb hogy lehet szép csajom…..
aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De az hülyeség, 2 pipás felhasználók írják ki trollkodásból. A kommentek közt viszont nagyobb értékeléssel rendelkezők is válaszolnak.
aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha ronda vagy(ahogy én is) semmivel nem könnyebb.

A 11-es nagyon jól megfogalmazta. Sokmindent nem tudok én sem hozzátenni, legfeljebb ugyanazt leírni pepitában.

No de lássuk... Társkereső. Napi hány üzenetet is kapnak a nők? hmm lássuk csak.. én könnyen megmondom.. jómagam nulla, zéró,0. Nagy ritkán nem tagadom, ír azért valaki, ezekre reagálok is. De fénysebességgel el is ül a dolog.

Szex. Igen, szökőévente egyszer lehet találni olyat aki megdug egy önző gyorsmenetre, ami még neki se jó igazán, de ha erősen koncentrál elélvez.

Na de milyenek is ezek a partnerek? No és itt jön, hogy ne legyek már olyan válogatós. Nem a külsőségekkel van a baj, hanem az igénytelenséggel. Mivel a belső értékek is fontosak, sajnos azok sem ütik meg azt a bizonyos lécet, amit már a béka valaga alá raktam, de az ilyen dikkk, g.ci, köpködés és hadd ne soroljam már, engedtessék meg már, hogy erre ne legyek kíváncsi.

Tehát szex sincs az életemben.

Ha én próbálok ismerkedni, katasztrófa. Nemrég egy buliban megismerkedtem egy férfival. Egész jól alakultak a dolgok. El is hívott randira másnap, meg is lepődtem. Na de a szem sosem hazudik. Amikor meglátott józanul, az az arckifejezés mindent elárult. Nyilván el is tűnt, mint fing a szélben.

Megjegyzem gyorsan, mielőtt jönnek a károgók, hogy sok-sok éve nem voltam randin előtte, inkább le se írom hány éve. Gondolom nem is leszek a közeljövőben.


Tehát maradjunk annyiban, hogy ronda nőként nemhogy könnyebb, egyenesen kaki az egész. Fiatalabb már én sem leszek, idősebb vagyok, mint a 11-es. Mondanám, hogy feladtam, de néha azért reménykedem, de totál feleslegesen, mert pofára esek, és utána meg elég rosszul is érzem magam. Szerintem egyedül maradok. Illetve nem csak szerintem, hanem a lottó 5-s biztosabb, minthogy rám bárki is őszintén rámfanyalodjon.

aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!