Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az itteni férfiak, hogy a nőknek olyan könnyebb az ismerkedés, amikor szerintem legalább olyan nehéz ha nem nehezebb nekik?

Figyelt kérdés
Igenis a nőknek legalább olyan nehéz az ismerkedés, ugyanis attól még hogy egy férfinek mindegy csak valaki legyen mert neki a biztos lyuk kell, attól még az nem kapcsolat, tehát legalább olyan rossz dolog ez mintha egy férfivel a nő a pénz miatt van, ugyanúgy kihasználás. A nőket meg sokszor átverik a férfiak sokkal jobban mint a nők a férfiakat, talán egy nőnek nehezebb az ismerkedés...
2020. febr. 7. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
kösz feldobtad a napomat :D
2020. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Azonos igényű embereket találni nehéz, mindkét nem oldaláról. Mindkét oldalon vannak hülyék.

Nőként ismerkedni és válogatni könnyű, mert van miből. Megszűrni nehéz hogy melyik színészkedi el jól hogy normális.

Férfiaknak inkább a figyelmet megragadni több effort.

21/L

2020. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Azok a férfiak gondolják csak ezt irigykedve, akik csak azt nézik, hogy a nők könnyebben jutnak szexhez, míg bezzeg nekik. Persze ha szigorúan nézem, ismerkedni tényleg könnyebb, csak találni nehéz :)
2020. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt látom, hogy ha 10 per 4 es arcú, de kicsit is keveset evő, csinosabb, bármilyen bölcsész szakon tanuló nő vagy, aki normális öltözködik, és tud két értelmes szót nyögni, arra egész jó pasik ácsingóznak. Ezt oedig 3 ból 2 huszonéves lány tudja teljesíteni.
2020. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4. Igen mert szexet akarnak..
2020. febr. 7. 14:53
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nos, ha szexet is akarnak, ott már van lehetőség emberi interakcióra, randira, arra, hogy megkedveljék egymást a felek. Oké, a szívtipró nagy valószínűséggel nem fog leragadni a szürke kisegérnél, de ha van vonzalom -- márpedig ha valaki szexet akar, ott van -- és a lánynak olyan személyisége, simán alakulhat több.

Egy átlagos kinézetű férfitől nemhogy szexet nem akarnak, de még a társkeresős üzenetét sem nagyon olvassák el - már, ha tud írni, és nem Tinderről meg a többiekről beszélünk, ahol aztán teljes izolációba kerül. Magyarul igen, átlag férfiként messze a legnehezebb, hogy egyáltalán eljuss oda, hogy lehetőséged legyen megkedveltetned a személyiségedet.

2020. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
A tipikus nőt (tisztelet a kivételnek) ismerkedési fázisban pont riasztja, ha valaki úgy áll hozzá, hogy próbáljuk ki a szexet, aztán majd meglátjuk, alakul-e valami. Általában pont fordítva működnek, előbb biztonságban szeretnék érezni magukat a másik mellett (erre való az udvarlás), aztán hajlandók szexelni.
2020. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként se mindegy.
2020. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2, 3, 6 Ott az igazság.

Férfiként nem tudom normálisan leírni, hogy milyen nőre gondolok (egyszerű, megragadja a szemet, egészséges, ép kinézetű... Szóval nem egy extra csajra gondolok.), de ha már ezt teljesíti biztosan elég neki lemenni egy este egy fiatalokkal tömött pubba vagy hasonlóba és lesz akivel szóba tud elegyedni. Persze ne legyen egy zárkózott durcás csaj, úgy nehezebb. Szóval ennyit kell tegyen és lesz aki érdeklődik iránta. Nem kell neki nagy levegő vétel után odamenni egy sráchoz. Tudom, hogy miről beszélek, a korábbi barátnőm egy ilyen átlag lány volt sok srác talán észre sem veszi. De mégis minden buliban, minden eseményen, mindendenhol összeakadt egy sráccal. Ezt előttem, utánam és akkor is csinálta amikor velem volt. Haverom nője szintén. Közel sem egy úuu, de fullos nem tudom milyen nő. Az biztos, hogy én szeretek ránézni és kedves. Egyszer berúgtam egy romkocsma szerűségben abból a sörböl és töményből, amit nekem adott miután ő kapta ott idegen ismerkedni próbáló férfiaktól, csak nem igazán iszik, viszont elfogadta.


Én meg szedhetem a bátorságom, kockára tehetem a méltóságomat, önbecsülésemet és mehetek próbálkozni a nagy ismeretlenbe a csajhoz, hogy hátha érdeklem és néz valamibe. Vagy koptat. Ez a nagy különbség a két nem ismerkedni problémái között. Egy nőhöz lehet, hogy nem mennek oda, de egy férfihoz meg lényegében biztosan nem mennek oda.


Azt sérelmezni, hogy szexet akarnak a férfiak és azért mennek oda, marhaság emlegetni. Persze, hogy akar szexet. Kell neki valami komoly motiváció ahhoz, hogy odamenje egy ismeretlen nőhöz és kockára tegye önmagát. Nem az fog egy férfit motiválni, hogy "uuu ott az a csaj, odamegyek hozzá, hátha nem ignorál és akkor milyen jókat fogunk sétálni a nyári naplementében". A bankrablót sem az motiválja, hogy vehet magának egy új telefont, hanem az, hogy talán milliomos lesz.

2020. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A nőket mindig is körberajongták a férfiak és csak válogatniuk kell. Menj fel egy társkeresőre és meglátod hogy működik.
2020. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!