Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek tényleg sokkal könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek tényleg sokkal könnyebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm aki mások szerint tök csúnya, oké vékony de ilyen szemüveges nem csinos nő. Mégis izmos helyes vonzó férfi barátai voltak.

Én is is ilyen formájú férfi vagyok mégis 9 éve egyedül...


aug. 7. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Bizonyos szempontból igen, nekik nem kell semmi extrát tenniük azért, hogy felfigyeljenek rájuk.
aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1. Pontosan ezt látom én is... szopás hogy férfinak születtem
aug. 7. 20:45
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Lehet egy picit könnyebb a nőknek ismerkedni, de a párkapcsolat ugyanolyan nehéz mint a férfiaknak, hogy igazi társat találjanak. Most mondhatnám, hogy olyan ordító különbséget nem látom, hiszek mindkét nemnek megvannak a maga nehézségei.
aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
De más szempontból meg nekik a nehezebb, főleg, ha gyereket vállalnak és nem olyan pasival, aki kitartana mellettük, anyagilag eléggé kiszolgáltatják magukat.
aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Könnyebb, de a felhozatalt én azért nem említeném milyen... hiába sok az érdeklődők száma!
aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyáltalán nem könnyebb. Lehet hogy többen jönnek oda hozzám, de ezek általában borzalmasan zavarba ejtő dolgok, egyáltalán nem szerettem, sokkal inkább odavezetett, hogy inkább nem is mentem sehova.


Az lehetséges, hogy többen szeretnének velünk szexelni, de én ezt inkább annak éltem meg mindig, hogy igényt formálnak a testemre. Ez sem tetszett vagy tetszik.


A társkeresés számomra nehéz volt, a legtöbb férfi tényleg csak nagyon nyersen az arcába vágja az embernek hogy szexelni akar. Aki pedig nem hajlandó erre 10 percen belül, azzal többet szóba sem áll. Volt olyan, hogy tinderen 3 db üzenetváltásban szétváltak tőlem emiatt (nekem ez értelemszerűen a köszönés és az udvarias érdeklődés a másik hogyléte felől).


Szóval nem tudom. Én sosem éreztem azt, hogy mennyire könnyű lenne, de a GYK válaszok alapján az jön le, hogy a világ legegyszerűbb dolga nekem ez nőként.

aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem attól függ, hogy nő vagy férfi az illető. Szerintem ez abszolút személyiségtől függ. Valaki könnyebben nyit egy másik ember felé, valaki pedig nem. :)
aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha annyit kellene törődnöd a külsőddel, mint egy nőnek, 3 nap alatt vissza akarnál változni.
aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy férfi téves gondolat.


Egyszer mondta egy csak nagyon találóan: mihez kezdjek az akciós hússal ha Vega vagyok.


Tehát hiába jelöli bármelyik nőt ezer pasi ha abból 990 alkalmatlan vagy bármilyen szempontból nem jön be a nőnek.

Teljesen más szempontok alapján keres és választ egy nő mint egy férfi.

Egy ami biztos hogy a szex csak egy csettintés nekik, de épp ezért nem fontos nekik.

Férfi szemmel könnyű nekik, női szemmel sokkal nehezebb mert más alapján keresnek

aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan mitől lenne könnyebb?


Nőként senkihez nem mehetek oda direktben ismerkedni, abban a pillanatban, ahogy megtenném, leértékelődnék.


Jelezhetem ugyan finoman az érdeklődésem, de ha a másik nem vevő rá, megette a fene.


Évek teltek el úgy az életemből, hogy csak olyan pasik környékeztek meg, akik a legkevésbé sem érdekeltek. (Ha valaki azzal jönne, hogy válogatós vagyok: a pasik se mennek oda ismerkedni azzal a nővel, aki nem tetszik nekik.)


Csinos nő vagyok, ha ugyanilyen kaliberű pasi lennék, sokkal több lehetőségem lenne az ismerkedésre.

Egyébként pedig sokkal több a csinos, igényes, intelligens, kedves nő, mint a vonző, igényes, intelligens, kedves pasi, úgyhogy sokkal-sokkal nehezebb nőként megfelelő férfit találni, mint fordítva.

aug. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!