Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel, aki sosem iszik alkoholt, de néha füvezik?

Figyelt kérdés
aug. 6. 10:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ez a kettő teljesen egy szinten van igazából, az alkoholt még talán zavaróbbnak is gondolom bizonyos mennyiség fölött. Aki sokat iszik, gyakran kellemetlen szagú, akár nem is tud teljesen gondoskodni magáról, ezek nekem taszítóbb dolgok sokkal, mint az, ha valaki jól beáll, és eszeget valami kaját chillesen a kanapén fetrengve. De ha valaki csak havonta néhányszor iszogat egy kicsit, vagy elszív néhány spanglit, de emellett teljesen normálisan vezeti az életét, csinálja a dolgait, mindkettő tök oké. Ha valaki napi szinten műveli bármelyiket, az viszont kizáró ok.
aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az a NÉHA?? Konkrétumot, könyörgöm. Ha félévente egyszer, akkor nem kizáró ok. Ha minden pénteken azzal akar lazulni, az nekem már függőség, minimum rituális szokás, és offos, legyen már jobb megküzdési stratégiája a stresszre.
aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Azért nem minden szokás jelent stresszt.
aug. 8. 11:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze a lényegre nem válaszolsz.
aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15, akit zavar, azt a havi egy alkalom is zavarni fogja. Ez ilyen.
aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!