Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek, akik csak akkor lesznek boldogok, ha összejönnek valakivel?

Figyelt kérdés

Szerintem ha valaki eleve boldogtalan, akár depressziós, akkor nem is való neki párkapcsolat, mert csak őt is lehúzná, meg annyitól nem fog helyrejönni az élete, hogy valakivel kapcsolatban van. De egy haverom szentül állítja, hogy neki csak az az egyetlen baja, semmi több, hogy nincs barátnője, emiatt depressziós és utálja az életét, ezért minden erejével azon van, hogy összejöjjön valakivel (minden erő = mindenkit jobbra húz Tinderen).


De ha valaki azt tapasztalta itt közületek, hogy minden gondja megoldódott attól, hogy lett barátja/barátnője, kíváncsian várom a sztorit! :)


2019. okt. 27. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Vannak, társfüggőknek hívják őket a hátuk mögött.
2019. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Ennek semmi köze a társfüggőséghez.

Igazából egy normális ember hosszú távon nem érzi magát jól egyedül.

Bár ez a "mindenkit jobbra húz" erőltetett hozzáállás elég gáz, de ettől még igen, létezik olyan, hogy valaki csak a magánytol depressziós.

2019. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Pl van egy jó munkám, nem sok de valamennyi pénzem, ötleteim a jövőre nézve, kvázi kiegyensúlyozott vagyok, viszont nincs barátnőm.

Nem teljesen jogosan érzem magányosnak magam? Ha magányos vagyok sok ideje, nem egyértelmű, hogy depresszív leszek tőle?

És semmi lehúzás nincs abban, ha valaki úgy érzi, hogy felesleges az életben bármit is elérnie, ha nincs kivel megossza végül..

Minek keressek pénzt, ha nincs kivel elmenni nyaralni? Egyáltalán akkor minek gürcöl napi X órát az ember a munkahelyén, ha a pénz amit keres semmire sem jó.


Egy társ értelmet tud adni mindennek.

De fordítva is, egy normális ember barátnőjének gondja van, az erőt ad, hogy ne a saját gondjaival foglalkozzon.

Ha valakinek gyereke is van, az egyenesen motiváció sokak számára. Mert van kiért erősnek maradni.

Tényleg nem érten ezt sokan hogy nem látják át.

Szerintem csak az nem látja, aki világ életében kapcsolatban is egyedül volt. Ez alatt azt értem, hogy nem tudja felfogni, hogy valakinek adni néha sokkal jobb érzés, mint kapni.

Pl egy normális ember vesz egy rózsát hazafelé a barátnőjének, mert tudja hogy azt szereti, és amikor odaadja, látja a nő arcán a mosolyt aztán megcsókolta, máris nem azon agyal délután mekkora fos napja volt a munkahelyen..

Tényleg nem érzed kérdező?

2019. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3: Nekem sajnos sosem volt boldog párkapcsolatom, így nem érezhetem.
2019. okt. 27. 17:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Onnan tudom, hogy az életem minden része tökéletes ezen az egy dolgon kívül és mégsem vagyok boldog. Másban már nincs hova fejlődnöm.
2019. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolat nélkül mindig elvoltam, mint befőtt a polcon. Nem igazán érdekelt, nem motivált semmi.

Jött kapcsolat, rögtön volt kiért, miért felkelni, hajtani, dolgozni, tervezni.

2019. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#4 ez szomorú.

Ha lettél volna már normális kapcsolatban, akkor megértenéd azt, akinek ez hiányzik. És ez a hiány annyira erős is tud lenni, hogy depressziv lesz az ember.


Igazából valakiért csinálni a dolgokat mindig jobban úgy tűnik, mintha valódi célja lenne. Aki világ életében csak magával törődött, az elhiszem, hogy nem depos attól, ha nem törődhet mással, csak magával.

2019. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6-os ezt adom. :)
2019. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam pár évvel ezelőtt.Most már jól elvagyok egyedül is.
2019. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Igen, vannak. A normális ember ilyen, mivel az ember természetileg TÁRSAS lény, na meg a fő életcélja az utódnevelés, amihez nem árt ha van valaki...
2019. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!