Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg vannak olyan emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek, akik csak akkor lesznek boldogok, ha összejönnek valakivel?

Figyelt kérdés

Szerintem ha valaki eleve boldogtalan, akár depressziós, akkor nem is való neki párkapcsolat, mert csak őt is lehúzná, meg annyitól nem fog helyrejönni az élete, hogy valakivel kapcsolatban van. De egy haverom szentül állítja, hogy neki csak az az egyetlen baja, semmi több, hogy nincs barátnője, emiatt depressziós és utálja az életét, ezért minden erejével azon van, hogy összejöjjön valakivel (minden erő = mindenkit jobbra húz Tinderen).


De ha valaki azt tapasztalta itt közületek, hogy minden gondja megoldódott attól, hogy lett barátja/barátnője, kíváncsian várom a sztorit! :)


2019. okt. 27. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyrészt evolúciós, másrészt társadalmilag belénk nevelt dolog. És nem újkeletű, ma sokkal jobban elfogadják az örök szingliket, mint régen.

Egyébként én 22 éves lányként szeretnék már férjhez menni, családot alapítani, de valahogy nem jön össze eddig. Amit nagyon sajnálok. Vannak akiknek jó egyedül, de én nem az a fajta ember vagyok, én egy társ mellett tudok kiteljesedni.

Azt mondják egy lánynak olyan könnyű komoly kapcsolatot találni, de szerintem nem. Legalábbis a sebezhetőbb fajta lányokra nem áll ez.

2019. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Zsoltmester ***** válasza:
100%
A párkapcsolat sok fájdalmat okozott mindig nekem,de tudom hogy egyben a boldogság kulcsa is lehetne. Sokszor azt gondolom,hogy jobb lenne egyedül,de ezt csak sejtem.
2019. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12 Én is így vagyok vele.


Nyilván társas lény az ember, de ne nevezzük már nem normálisnak azt, akinek van pár hónap vagy egy-két év az életében, amikor nem akar kapcsolatot.


Eddig mindig csak elvettek belőlem a férfiak, az önbizalmamat, az önbecsülésemet, összetörték a szívemet, az álmaimat, kevesebb volt a jó pillanat, mint a rossz, úgy érzem, nem éri meg az a pillanatnyi boldogság, hogy utána szenvedjek a kapcsolatban, majd szenvedjek a szakítás után még fél évig.


De ki mit tapasztal. #11: én is sebezhető lány vagyok, nehezen találok párkapcsolatot, ha találok, az is csak tönkretesz egy idő után. Én is szeretnék családot, tehát örülnék, ha végre találnék egy olyan férfit, aki oda van értem és mindent megadunk egymásnak, de jelenleg vannak egyéb problémáim és úgy érzem, nem kell egy plusz gond.

2019. okt. 27. 18:53
 14/14 Zsoltmester ***** válasza:
Én eddig csak 3 lánynak adtam oda a szívemet,de ők összetörték 😑
2019. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!