Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak 30 és 40 közt! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30 és 40 közt! Ti is tapasztaltok hasonlót?

Figyelt kérdés

35 vagyok. A húszas éveimben sok lehetőség adódott online társkeresőkön. Közelebb a 20-hoz több, míg közelebb a 30-hoz kevesebb. Viszont amióta átléptem a 30-at, egyszerűen szellemnek érzem magam a társkeresőkön. Mintha egy selejt lennék, aki senkinek sem kell.


Hajvonalam picit felcsúszott, nevető ránc erős, de nem nézek ki radikálisan másképp, mint 10 évvel ezelőtt (amikor is sok bókot kaptam a nőktől). Míg akkor a külsőre bíztam a sikert, azóta sok-sok évet fektettem a személyiségem fejlesztésébe és úgy érzem eredménytelenül, mert a kutyának se kellek.


Aztán itt rendszeresen olvasom, hogy 40+ férfiak rendkívül kelendőek. Ezért gondoltam megkérdezem, hogy más férfiak is ilyen magányosan, mondhatni szellemként élik meg a társkeresést a 30-as éveikben?


júl. 31. 20:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért látom, hogy a kérdés kapcsán jól egymásnak estek a kommentelők, jó sok előítéletet és sztereotípiát felvonultatva.


Nincs nálam a bölcsek köve, de csak azt tudom mondani, hogy minden korosztályban van mindenféle ember. Huszas éveiben járó fiatal nőt és férfit is látok igénytelenül, kövéren, és bizony 40-es, 50-es korosztályban is vannak olyanok, akik a korukat meghazudtolóan jól néznek ki, vonzóak, csinosak. Nyilván életmód, és részben genetika is.


Azok, akik a 20-as éveiben járó pasit hasonlítják a 40-es éveiben járóhoz, az olyan, mintha a körtét az almával hasonlítanánk. A 40-es pasi sok esetben két munkahelyen dolgozza ki sokszor a belét is azért, hogy a családnak meglegyen mindene, meg fizetni tudja a törlesztőt, meg a nyaralást. A szervezetét felzabálja a stressz, a fáradtság, nem tud regenerálódni rendesen, kikészül, tönkremegy. Persze sok esetben ez a nőkre is igaz. A mi nemzetünkre amúgy is jellemző a híresen rossz mentális, és egészségi állapot.

aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

A fiatalság szép. Egy 20 éves fiu és egy 20 éves lány is gyönyörű. Tarskeresokon mindenki a legjobbat akarja kivalogatni, olyan, mint a zöldség piac, nem kell olyan, amiben hiba van. Ezért manapság a tarskeresok a legjobban kinezo embereknek vannak fenntartva és igen, idősödő, nem bomba embereknek csökken az esélyük. Fiatal srácok korosztalyban kb 40ig állítják be a keresőbe a nőket, de a nők általában ilyen 32-re húzzák a határt.


De egy idő után hagyni kell a tarskeresoket, meg kell hagyni őket a bomba 20 éveseknek, hadd szórakozzák ki magukat, nekik ez egy játék. Eloben kell ismerkedni,ahol valaki fel tud figyelni a kisugarzasodra, szemelyisegedre, hangodra. Eloben az ember tud olyanokhoz vonzódni, akire alap esetben kép alapján rá se írna.

aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Kedves 41-es, a nemzetünkre jellemző rossz mentális állapot itt az oldalon is sokszor megfigyelhető, jogos!
aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!