Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak 30 és 40 közt! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30 és 40 közt! Ti is tapasztaltok hasonlót?

Figyelt kérdés

35 vagyok. A húszas éveimben sok lehetőség adódott online társkeresőkön. Közelebb a 20-hoz több, míg közelebb a 30-hoz kevesebb. Viszont amióta átléptem a 30-at, egyszerűen szellemnek érzem magam a társkeresőkön. Mintha egy selejt lennék, aki senkinek sem kell.


Hajvonalam picit felcsúszott, nevető ránc erős, de nem nézek ki radikálisan másképp, mint 10 évvel ezelőtt (amikor is sok bókot kaptam a nőktől). Míg akkor a külsőre bíztam a sikert, azóta sok-sok évet fektettem a személyiségem fejlesztésébe és úgy érzem eredménytelenül, mert a kutyának se kellek.


Aztán itt rendszeresen olvasom, hogy 40+ férfiak rendkívül kelendőek. Ezért gondoltam megkérdezem, hogy más férfiak is ilyen magányosan, mondhatni szellemként élik meg a társkeresést a 30-as éveikben?


júl. 31. 20:25
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
56%

7

Ne is öntözzön senki, mert mindig csak én szívtam meg, mikor volt otthon egy "öntöző".

aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
10%

Úgy működnek a dolgok ki mikor éri virágkorát.

Ha fiatalon nem kellettél senkinek, majd idősen fogsz. Ha fiatalon kellettél, akkor idősen nem fogsz.

Az elég ritka aki fiatalon és idősebben is kelendő.

Ahhoz egy olyan arcberendezés kell ami 10 ből 9 csajnak tetszik. Relatív kinek mi tetszik, ezért írtam csak 9et.

aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%

Részemről nincs különbség, 30 alatt sem voltak sikereim.

35F

aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Akkor az arcberendezéssel van gond.
aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
16-27 kozott jo volt de 30 felett mar megkell dolgozni minden kis apro dologért..
aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Volt mikor társkeresőztem. Mostanra már full nem érdekel. Ott tényleg nagyrészt gáz csajok vannak. Ráadásul az online világ nagyban hozzájárul a kóros személyiségjegyeik felerősödéséhez.


Tudod, a szar is akkor érzi magát lekvárnak, ha felhypeolják a polcra

aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
4-es: Nyugodtan "rohadj meg", ha ehhez van kedved, szerintem senkinek nem fogsz hiányozni. :D
aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Na de mire jutottál 10-15 év alatt? 20 évesen még általános, ha egy férfi a szüleivel él és egyetemre jár, 30 felett meg azért már kicsit magasabban van a léc, pláne ha a 30-as nő is esetleg karriert épített, ezért nem családanya még... Ilyen szempontból jó parti vagy?
aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
29%
Igaza van a 19-esnek. Arról nem is beszélve, hogy sok párkapcsolatban havi néhány alkalommal van csak szex. Olcsóbb a prosti.
aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet. A prosti nem tudja eljátszani, hogy szeret. Nem fogunk egymás mellett feküdni/kelni, és nem fogunk vágyakozva egymás szemeibe nézni, ahogy jó éjt/jó reggelt reggelt kívánunk. Számomra ezek olyan alap dolgok, hogy hiányukban inkább másra költöm a pénzem.
aug. 5. 02:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!