Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak 30 és 40 közt! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30 és 40 közt! Ti is tapasztaltok hasonlót?

Figyelt kérdés

35 vagyok. A húszas éveimben sok lehetőség adódott online társkeresőkön. Közelebb a 20-hoz több, míg közelebb a 30-hoz kevesebb. Viszont amióta átléptem a 30-at, egyszerűen szellemnek érzem magam a társkeresőkön. Mintha egy selejt lennék, aki senkinek sem kell.


Hajvonalam picit felcsúszott, nevető ránc erős, de nem nézek ki radikálisan másképp, mint 10 évvel ezelőtt (amikor is sok bókot kaptam a nőktől). Míg akkor a külsőre bíztam a sikert, azóta sok-sok évet fektettem a személyiségem fejlesztésébe és úgy érzem eredménytelenül, mert a kutyának se kellek.


Aztán itt rendszeresen olvasom, hogy 40+ férfiak rendkívül kelendőek. Ezért gondoltam megkérdezem, hogy más férfiak is ilyen magányosan, mondhatni szellemként élik meg a társkeresést a 30-as éveikben?


júl. 31. 20:25
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Elegge erzelmi toprongynak kell lennie ha valaki be dol a nonek aki csak eljatsza a szeretetet meg azt sem lehet sokaig szinlelni..
aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a tarskeresok tele vannak fiatal sportos jóképű srácokkal, egy jól kinezo 30-as nőnek is simán jut egy ilyen jellegű 27-28 éves és ezért kevésbé adnak esélyt a 35 körülieknek.


Persze vannak kivételek, de átlagban elmondhato, hogy egy 35 éves pasi már nem üti meg a szintet

aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Lefőtt a coffee azt érzem én is
aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
0%
jaja, mikor még anno itt gyakorin ismerkedtem 16-18 éves korú lányokkal amikor én is ilyen idős voltam, most meg amikor oda van írva hogy pl max 22 éves korig meg ilyenek, akkor így ehhh... nem beszélve arról hogy így 30-nál hiába jönnél össze korai huszassal, már van generáció különbség nem is egy, és teljesen mások a nézetek meg izlések :D Discordon láttam mikről beszélnek az ilyen huszonéves nők és így nem győztem guglizni hogy mi a francot jelent az az "edgy" meg hogy a snapchat pontosan hogyan működik meg hogy milyen jó ez a 'lil xy' nevű előadó és ehhh :DDD Ja a kortárs harmincasok meg mind gyerekesek mármint van gyerekük és rohadt kimértek meg komolyan és az meg a ló másik fele... a negyvenes nők meg úgy öregednek mint a tej, míg a férfiak legalább úgy öregednek mint a bor :D
aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó, te valamilyen párhuzamos dimenzióban élhetsz.😂 A magyar férfiak úgy oregednek, mint a banán, ami másnapra már szottyos, a nők meg több gyerekkel is dogosek, csinosak. Nézd már meg a strandokon, milyen a férfi felhozatal 35 felett, mint a terhes rozmárok óriási pocakkal és fejük tetején virito kopaszbarackkal. Egy csinos 30-as nő simán talál magának huszonéves kisportolt pasit, míg egy átlagos idősebb pasi nem igen fiatal modell kinézetű csajt.
aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
#26 ja hat a magyar ferfiak tobbsege valoban, de ez foleg az alkohol meg ciginek koszonheto… de egy 30+os nonek nincs elet smink nelkul, mig egy 30+os faszi aki nem hagyja el magat nem rak semmit magara megis “mutatos” vagy hogy szoktak az ilyeneket hivni :D
aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
54%
20 éves csajokon több a smink, mint a drogeriaban, 10 centis muszempilla, konturozas:D Aki nem jár szoliba és nő, annak még 40 évesen is szép a bőre, de a pasiknal az a baj nagyon meglatszik a kor, a hajuk ritka lesz, összefonnyadnak vagy pocakot növesztenek. Ha megnézed a műsorvezető nőket, modelleket a TVben, kb mind 30-35 felett vannak és brutál jól néznek ki, hozzák az átlag városi csini nő külsőt, de férfiban ugyanez a korosztaly elkezd leáldozni.
aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
48%
Ha lennének normálisan kinéző 35 éves pasik, akkor én sem a huszonéves fiúcskákkal foglalkoznék, de nincs, vagy ha van is, akkor nyolcvanan ugranak rá.
aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
#29 szánalmas vagy, de szerencsére nem reprezentatív. Ne akard már bemagyarázni, hogy egy korban hozzánk illő nő a "huszonéves fiúcskák"-hoz vonzódna, fittyet hányva a férfi élettapasztalatára, egzisztenciájára pusztán azért, mert van egy kis pocak. Generációs különbségek, más életcél, más életszakasz, érettség, kommunikáció... ez lenne a húszonéves szépfiú, akit a korban hozzánk illő nők választanának? Szenny társkeresőkön lehet, de a való életben ritkán láttam még ilyet.
aug. 5. 18:27
 30/43 anonim ***** válasza:
75%

A társkereső annak való, aki jól néz ki. Még ha a fotó alapján akar is veled találkozni, az első randin valószínűleg nem fogtok túljutni.

Ha a személyiségeden dolgoztál, akkor inkább ismerettségi körben érdemes ismerkedni, aki jobban ismer, beszélgetett veled, jobban fog hozzád vonzódni, mint egy random idegen.

aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!