Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt 30-40 közötti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 30-40 közötti nők, akik még mindig nem tudták elfogadni önmagukat előnytelen külsejük miatt ebben a világban..?

Figyelt kérdés

..ahol csak a tökéletesek rúghatnak labdába?

Szívesen beszélgetnek sorstársaimmal..személyen is (Bp)

Priviket férfiaktól nem szeretnék!


júl. 29. 00:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*személyesen is
júl. 29. 00:21
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor egymás testképzavarát erősítgetnétek vagy csak afféle közös önsajnáló klub lenne?
júl. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom, az majd alakul😃
júl. 29. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mi a baj a testeddel?
júl. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

33N

De nem vagyok bp-i, illetve nem privizek, szerintem ez amúgy is "megbeszélhető" itt, nyilvánosan, nincs benne semmi olyan...


Én nem "hiszek" az (ön)elfogadásban ÚGY, hogy sosem kap az ember pozitív visszajelzést, mindig csak negatívat vagy láthatatlan mint nő, le sem szarják, mellőzve van, nem kell. Nem életszerű TELJESEN függetleníteni magad a külvilágtól, annak különféle behatásaitól, nem egy darab kő az ember, hogy semmire még a szeme se rezzenjen...

júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez messze túlzás, gyere le az instagramrol meg a tinderről. Én messze nem vagyok egy világ szépe, van rajtam 10 kiló felesleg, az arcomon is van, ami nem tetszik, megis van párom. A baráti körömben is mind átlagos, nem szép, nem csúnya, mindnek van párja, aki hasonló ehhez, csak nincsenek fent instagramon. Érdekes módon, az a barátnőm, aki az egyik legszebb az ismerőseim közül, évek óta nem talál párt.
júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen

Nő vagyok, és ilyen vagyok :(

júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jelen. A mai világban kifejezetten ocsmánynak számítok, de régen is max cirkuszi látványosság lettem volna.

Ez nem testképzavar, hanem a könyörtelen valóság.

Te mi az, amit nem tudsz elfogadni magadon?

júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nincs instam, tinderen sem vagyok fent. Mégis kapom a negatív visszajelzéseket.

A testem se tökéletes,de az arcom.. néha szét tudnám verni, annyira nyomorék, böszme ( utálom ezt a szót,de tényleg ez jellemző rá) :( gyűlölöm!

Mindenkinek unszimpi vagyok a fejem miatt, pedig nem tehetek róla,h ilyen lett.

júl. 29. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:

9

Pacsi

Én már az orromat megcsináltattam.

júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!