Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt 30-40 közötti nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 30-40 közötti nők, akik még mindig nem tudták elfogadni önmagukat előnytelen külsejük miatt ebben a világban..?

Figyelt kérdés

..ahol csak a tökéletesek rúghatnak labdába?

Szívesen beszélgetnek sorstársaimmal..személyen is (Bp)

Priviket férfiaktól nem szeretnék!


júl. 29. 00:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nekem is az arcom/fejem a legrosszabb, és egyből ellenszenves vagyok miatta. Ha mosolygok, az sem segít, sőt, még ront is a helyzeten, mert úgy még csúnyább. Számomra például a műtét sem opció, nem is csak a velejárói miatt, hanem mert ezen "szabni" sincs nagyon mit, nincs mondjuk egy nagy vagy fura formájú vagy bénán álló orr/fül, semmi ilyesmi. Kb. a csontokat kellene porrá zúzni, aztán újra kialakítani másmilyenre és elhelyezni máshogy, de lehet, hogy még ettől sem lenne jobb. Szar az egész, na. És nem megoldás a smink, mert azért teljesen újra az sem rajzolja az arcot, hiperintoleráns bőr és szemek mellett amúgy is öngyilkosság, nem is komfortos, nap végén pedig le is kell mosni.
júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
5-os, ugyanez. A fejem katasztrofa, nem segit rajtam semmi, meg 5kg smink sem, amit az arcomra teszek napi szinten.
júl. 30. 15:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!