Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jöttetek rá hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttetek rá hogy soha nem lesz barátnőtök?

Figyelt kérdés
Amikor kilencedikes voltam, egy lánnyal és egy fiúval kellett egy csoportban dolgoznom földrajz órán. A lány mellett volt egy üres szék, és én oda szerettem volna leülni, mivel közelebb volt, és kicsit tetszett is a lány. Akkor ő megszólalt: "Ide te biztosan nem ülsz," és az arcán látszódott az undor, mintha egy döglött egeret látott volna.

júl. 24. 20:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenre sosem jöttem rá. Akkor sem, mikor 12-13 évesen nagyon "reménytelenül" voltam szerelmes... bár utólag amúgy csak azért volt reménytelen, mert mindketten bénák voltunk, de én jobban :D mindketten nagyon nyitottunk egymás felé, meg minden... csak nem léptünk át egy picike kis határt... de húúú mikor táncoltam vele, meg puszit adtam neki, meg stb :D meg ő is :D meg mindenki tudta a suliból, aztán úgy viselkedtünk mindketten, mintha alig tudnánk, de egyértelmű volt ha volt tánc, vagy tanulmányi verseny, vagy bármi, akkor mi egy csapatban leszünk :D


aztán... később lettek nagyobb kiábrándultságaim, meg sikereim is, egyikre se általánosítottam semmit se


meg ha volt valami nehézség, akkor nem a sarokban sírtam, hanem próbáltam megoldani... akkor is és később is általában (mégha utóbbi időben volt is, ami nehéz, kiábrándultságot hozott, stb és nehezen megoldhatóakat, de úton vagyok rendesen ismét.. amúgy többszörösen elmúltam már annyi, mint a bevezetőben, meg történtek komoly nehézségek is... párkapcsolatok is persze, van amiből lett nehézség is... meg némi poszttraumás stressz szindróma és egyéb finomságok, de ezeket már megoldottam, bár még akad, mit nem... de akkor sem általánosítok, se nem sarkítok, se nem stb)

júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#37 Te mit érzel?
júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira megható hogy máris viszem a szemét nők szegény férfiak csopiba 😅😅😅
júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
18 vagy inkább 15 most 28 vagyok
júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!