Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jöttetek rá hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttetek rá hogy soha nem lesz barátnőtök?

Figyelt kérdés
Amikor kilencedikes voltam, egy lánnyal és egy fiúval kellett egy csoportban dolgoznom földrajz órán. A lány mellett volt egy üres szék, és én oda szerettem volna leülni, mivel közelebb volt, és kicsit tetszett is a lány. Akkor ő megszólalt: "Ide te biztosan nem ülsz," és az arcán látszódott az undor, mintha egy döglött egeret látott volna.

júl. 24. 20:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%

Van aki 30 évesen van aki 40 évesen van aki 20 évesen jön rá.

De ez miért fontos?

Vagy jó itt kommunikálni nőkkel, mert máshol nem beszélnek veled?

júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Mert igenytelen vagy ..
júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
25 évesen jöttem rá. Most vagyok 27 éves.
júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert egy lánynak nem tetszettél, és csúnyán is viselkedett veled, még nem kellett volna az összes többiről lemondanod.
júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

15 évesen. Aztán mégis lett, 22 évesen, de kb. egy lehetőséget adott számomra az élet és ennyi.

Amúgy ilyesmi történeteim nekem is vannak, pedig én nem tartottam magam ,főleg fiatalabb koromban abszolút undorítónak mégsi sokszor úgy viselkedtek velem a nők, lányok mintha valami csúszómászó lennék.

Ennek amúgy meg vannak az előnyei is. Pl. ha buszon/vonaton utazol, nem ülnek melléd, vagy ha te leülsz valaki mellé, ő egyből kényelmetlenül érzi magát és inkább máshová átül, ha van rá lehetősége stb.

Kicsit olyan mintha az ember leprás lenne, mindig lesz körülötte szabad hely. Ha emeléé még alapból zárkózottabb természet (mondjuk miért is ne lenne az, aki olyan helyzetben van mint pl. én) még jól is jár, mert senki nem fogja zaklatni és nem próbálják meg a társaságát keresni.

júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

A gyerekkori élmények meghatározók mert akkor kapálja el magát mindenki. Ezt pont nemrég olvastam vagy láttam a neten



Nem mindegy hogy pont az első visszajelzések pozitiv vagy negatív mert beépül önhitbe hogy sz.r vagyok vagy az hogy jópasi vagyok.

Azután már önigazol az ember vagy önsorsrontó is.

júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
#7 van benne valami, gyerekkoromban egyfolytában gúnyoltak, kiközösítettek. Én voltam a dagi szemüveges lány már az oviban. Később már saját magamat rekesztettem ki mindenhonnan. Mai napig megijedek, ha valaki barátkozni vagy közeledni szeretne, pedig már 27 vagyok.
júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekkorban alakulnak ki a fejben a mátrixok amik mentén élunk és allandoan ugyanazokat generáljuk magunkat hogy felnovw olyan problémákat oldjunk meg vagy küzdjünk le ami gyerekként még nem ment.

Szánalmas az egész emberi agy es szemelyiségfejlodes.


Gyerekkrban mindent elhiszunk. Olyan szinten hogy egy életre is.

júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
*jav: magunknak, hogy felnőve
júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
37%
Mindig is tudtam hogy nem lesz mivel a férfiakat szeretem!
júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!