Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jöttetek rá hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttetek rá hogy soha nem lesz barátnőtök?

Figyelt kérdés
Amikor kilencedikes voltam, egy lánnyal és egy fiúval kellett egy csoportban dolgoznom földrajz órán. A lány mellett volt egy üres szék, és én oda szerettem volna leülni, mivel közelebb volt, és kicsit tetszett is a lány. Akkor ő megszólalt: "Ide te biztosan nem ülsz," és az arcán látszódott az undor, mintha egy döglött egeret látott volna.

júl. 24. 20:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%

én 2. szakításom után most 27 évesen kezdek rájönni hogy ennyi volt xdd

valahogy semmi kedvem :/ ez van.. pedig még korai

júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%

Amikor rájöttem hogy nekem extra kicsi a szerszámom.

Minden csaj elhagyott, nem mondták meg hogy miért, de mindegyik szex után lépett le.

júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
#23 Az extra kicsi mit takar?
júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
86%
Bár én nő vagyok, de 32 évesen jöttem rá, hogy valószínűleg egyedül fogok maradni. Nem azért, mert csúnya lennék vagy mert nem vagyok érdekes, de egyszerűen egy idő után mindegyik úgy gondolja, hogy jobb külön. Nem tudom miért történik mindig ez, de belefáradtam és a szakítások nagyon megviselnek. Nem maga az, hogy elveszítem az embert, hanem a kudarc, hogy nekem megint nem sikerült, én megint nem tudtam valakinek a legjobb lenni.
júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
57%

15-re "nők nem versenyeznek senkiért, a lúzer meg te vagy, hogy ilyen hülyeségeket írsz."


Jaj dehogynem! :D

Hány nőt láttam már kutyába lemenni egy jópasiért...

júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
96%
Tinikorban amikor mindenkinek lett kapcsolata vagy ha nem minimum kavart valakivel én meg egyedül voltam
júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
#27 én a kavarásig jutottam el.
júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%

Csak így végigolvasva a kommenteket, vannak tök jó meglátások és azokat is lepontozzák. Atyaég. :D


Nem vagy egyedül am, sokan vannak még a helyzetedben, van ami tőled függ, azért tegyél a többi meg vagy jön vagy nem.

júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%

27-es: hát igen, ez elég jó indikátor. Amikor haverok már több kapcsolaton, alkalmi dugáson voltak túl én még csak randizni se randiztam soha, nem smároltam senkivel...

Ezt viszi tovább magával az ember, valószínűleg egész életében.

júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
52%

A baj az, hogy a rondaságom, alacsonyságom és csóróságom okán teljesen láthatatlan vagyok a nők számára, szóval mindig is tudtam, hogy ez ennyi. És bizony semmi, továbbra sem....


39 f incel

júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!