Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jöttetek rá hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jöttetek rá hogy soha nem lesz barátnőtök?

Figyelt kérdés
Amikor kilencedikes voltam, egy lánnyal és egy fiúval kellett egy csoportban dolgoznom földrajz órán. A lány mellett volt egy üres szék, és én oda szerettem volna leülni, mivel közelebb volt, és kicsit tetszett is a lány. Akkor ő megszólalt: "Ide te biztosan nem ülsz," és az arcán látszódott az undor, mintha egy döglött egeret látott volna.

júl. 24. 20:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
24%
Amelyik pasi ér valamit, azért versenyeznek a jobbnál-jobb nők... nektek marad a zsebhoki, lúzerek! :D
júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
Nem egyik pillanatról a másikra, inkább fokozatosan, a rengeteg elutasítás hatására jöttem rá, hogy nem nézek ki elég jól hozzá.
júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%

Még nem jöttem rá csak érzem ( afféle belső sugallat ), hogy ez nem volt nekem megírva a nagy könyvben. Rossz érzés mert a családom sem fog örökké élni és agglegényként leélni egy életet mindenféle érzelmi töltődés nélkül nagyon nehéz.


Látom az ivarérett férfiakat ( inceleket, aggszüzeket, agglegényeket ) és kutyát tartanak meg game-elnek meg minden, sokan el is híznak vagy épp isznak ( vedelnek ). Iszonyatosan szánalmas látni ezt az utat. Nem mondom hogy aki kapcsolatban van az mind makulátlan életet él vagy fog élni, de mégis máshogy viselkednek, más az aurájuk is. Nem hiszem hogy követendő példa ez. Remeteként maximum igen, elvonulva a világtól de itt a városban nem egy szép látvány, pláne hogy a hómleszek nagyrésze is ilyen "incel"-féle és akkor még a drogokról nem is beszéltünk.


Szóval én még küzdök küzdök de nem tudom meddig sajnos, hiszen öregszem borzalmasan.



39F incel

júl. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
67%

#12 a nők nem versenyeznek senkiért, a lúzer meg te vagy, hogy ilyen hülyeségeket írsz.


Az a férfi az igazi győztes, akit egy, csak egy nő kiválaszt, hogy vele akarja leélni az életét. Akinek csak a csajozáson jár az esze, az szánalmas vesztes. De ezt az incelek meg a gyakoris hülyegyerekek képtelenek megérteni. Általában ennek az infantilizmusnak az apakép hiánya az oka, nem volt előttük egy erős férfikép, amely megtestesíti a tiszteletet: a nők iránti tiszteletet, ÉS a saját maguk iránti tiszteletet.

júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
55%

Egész gimis időszakom úgy telt, hogy nem érdekeltem a lányokat, szóval nem volt túl nehéz ràjönni. Vékony, szemüveges srác vagyok, de már nem érdekel, szabadidőmben futok, gamelek és már azt tanulom egyetemen, ami èrdekel. Nem minden a barátnő.

18 F

júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Szerencsére ilyenre sosem jöttem rá...
júl. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
48%

Múltidőt használsz, emiatt gondolom, hogy már nem vagy kilencedikes, úgyhogy próbálj meg másképp tekinteni erre a történésre, mert ahogy feloldod magadban ezeket a tapasztalatokat, fogsz tudni másképp nézni önmagadra.

Az a lány valószínűnek tartom, hogy egy alpári paraszt, nem csak veled, hanem alapvetően azokkal is, akik számára unszimpatikusak. Az ilyeneket soha ne vedd magadra, mert ezzel önmagát minősíti, nem pedig téged. Én nő vagyok és mikor még gimis voltam, nem bántam egyik fiúval sem csúnyán, bármilyenek is voltak. Nálam mondjuk emiatt félreértések történtek, de ezeket lehet kulturáltan kezelni, viszont ehhez szüksége van az embernek egy adott szintre.

Megeshet az is, hogy megérezte, hogy bejön neked és ez egy ilyen "védekező" mechanizmus volt nála (többször csinálták ezt nálunk a lányok, de ez abszurdum volt mindig is számomra).

A jövőben biztos vagyok benne, hogy tudnál találni magadnak barátnőt, de semmiképp ne ezekből az emlékeidből indulj ki, pláne ne őrizgesd ilyen formában. Csak rombolnak téged belül és az ehhez hasonló helyzeteket fogod magadhoz vonzani, egészen addig, ameddig a saját önképedet magadban nem változtatod meg.

júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
92%

"Az a férfi az igazi győztes, akit egy, csak egy nő kiválaszt, hogy vele akarja leélni az életét."


Ezzel egyetértek és erre is vágyom. Tudod a legtöbben valójában erre vágynak szerintem. LEgalábbis átlagos, normális férfiak. A baj viszont, az hogy nekünk "inceleknek meg a gyakoris hülyegyerekeknek" ez nem adatik meg.


"Általában ennek az infantilizmusnak az apakép hiánya az oka, nem volt előttük egy erős férfikép, amely megtestesíti a tiszteletet: a nők iránti tiszteletet"

Pontosan azok a férfiak kellenek valamiért a nőknek akik szarként bánnak velük, eldobható rongyként kezelik a nőket, csak ürítésre kell nekik a legtöbb csaj. Ez nem a tiszteleten, nem a viselkedésen múlik, hanem azon, hogy ki mennyire vonzó. A bunkó, arrogáns, paraszt, de extrém jóképű és sármos férfiak mindig sikeresek voltak és azok is lesznek. A biológia azt diktálja, hogy a fizikailag (külső terén) legjobb egyének nyerjenek. Akik a nők számára vonzóak. Nyilván vonzó a sikeres karrier, a megfelelő kommunikációs képességek, a vagyon, az intelligencia, de nem ezek az elsődleges tényezők.

ha így lenne akkor hogyan lehet az, hogy jóképű tömeggyilkosokért, abszolút nőgyülőlő pszichopatákért nők tömegei rajongtak/rajonganak?

A vonzalom elsődlegesen fizikai jellegű, tehát a külső van rá a legnagyobb hatással.

Az embereknek amúgy is a 90% érzelmi alapon "gondokodik", tehát nem racionális érvek mentén. Ezért van az, hogy századszor is visszamegy a nő a bántalmazó exéhez (nem tud ellenállni az érzelmeinek, ideologizálja a saját helyzetét), ezért van az, hogy nem a legokosabb vagy mondjuk legalkalmasabb emberek szaporodnak.

Nincs a társkereséshez semmilyen kézikönyv, nincsenek olyan dolgok amelyeket tanulni lehetne, egységes útmutatók, hogy mit, hogyan, és hol kellene csinálni.

Vagy vonzó vagy alapvetően vagy nem. ha ne mvagy vonzó akkor is lehet kapcsoaltod, csak iszonyatosan sokat kell gürizned érte és szinte folyamatosan erre kell szánnod minden időd, energiád.

júl. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
63%

Szemét nők szegény férfiak!

🥲🥲🥲😂

júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Amikor az is elárult, akiben a világon a legjobban bíztam. Teljesen halott lett a lelkem ilyen téren, szeretni senkit nem tudnék, így nem is igyekszem, hogy legyen bárkim.
júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!