Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nincs kigyúrva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nincs kigyúrva, találhat magának így is nőt, akinek bejön?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a nőket csak a testépítők vonzzák, kis bicepsszel nincs esélye az embernek.

Van olyan itt, aki nem kigyúrt, nem is izmos, vékony alkatú, és talált magának barátnőt? Hogyan csinálta? Én nem akarok barátnőt, nem is próbálkoztam még, de elméletben érdekel. 27/F



júl. 24. 02:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

A "tapasztalatod" baromság.

Pocakos pasas vagyok, és képzeld, egy sportolóval járok...

júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 175/68, inas, sportos, kiváló az erőnléte. Előnye, hogy nem eszik annyit, mint egy iskoláscsoport, hátránya, hogy nem tudom elcsórni a ruháit, mert szűkösek rám 😅
júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
12: amúgy ezt adom :D Nekem azért nem ilyen vékony a párom, de látom, hogy az építőmunkás-testépítő kombó férje az egyik barátnőmnek mennyit eszik... közös kasszán vannak... még úgy is, hogy egészségesen eszik és nem eszik márkás cukros nasikat, olyan összegeket elköltenek csak élelmiszerre, hogy kettéáll tőle a fülem. Kb. olyan a pasas, mint Gaston a Szépség és a szörnyetegből, csak ő "csak" 8 tojásból eszik rántottát reggelente, nem 12-ből...
júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a magassággal? Igaz, hogy a legtöbb nőnek 190 centinél kezdődik a férfi? Én amúgy 181 cm / 70 kg vagyok. Olvastam, hogy itt valaki pl. 182 centi magas, és van barátnője. De ez reális általánosságban is, vagy kirívó eset?


Egyébként nem az lenne a normális, hogy a férfiak kigyúrtak? Evolúciós szempontból a nőnek előny, ha egy erős férfi megvédi, ezért ösztönösen a kigyúrtakhoz kellene vonzódniuk.

júl. 25. 02:05
 15/41 yzf ***** válasza:
68%
175/150 vagyok,a feleségem 165/55
júl. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Ne ragaszkodj sem a megfigyeléseidhez, se a sztereotípiákhoz. Nincs olyan, hogy kell lennie. Ha kimész az utcára, mégis hány párt látsz, akik a megfigyelésedhez passzolnak? Elég keveset. Egy nő ízlése nem kőbevésett. Az én párom nincs 180cm csak 177cm. És? Teljesen megfelel nekem. Én meg 163 vagyok. Én örülök, hogy nem magasabb. Tudok vele normálisan szemkontaktust tartani, puszit adni stb. Felejtsd el ezeket kérdező. Nem az alapján kezdődik egy kapcsolat, hogy előtte méricskélem a másikat, hanem kölcsönös vonzalom és szimpátia alapján.
júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
#14 Ha minden férfi kigyúrt lenne, akkor az lenne az átlag. Tehát akkor az extrémen kigyúrtra buknának az elméleted szerint.
júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de te hol élsz úgy mégis?🤣🤣 “azt tapasztalom hogy a nőket csak a testépítők vonzzák” hát megsúgom babám kb a nők 5%át vonzza.
júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Budán. Megyek az utcán, és lányokat látok kigyúrt srácokkal. Vékony srácokat kis karral is látok, mind egyedül.
júl. 26. 17:31
 20/41 anonim ***** válasza:
Talán mondjuk, menj ki a tehetősebb réteg környezetéből, és nézz szét máshol. Mondjuk a pesti oldalon, menj ki egy pályaudvarra vagy bármi.
júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!